Jelgavas pilsētas čempionāts basketbolā 2019

11.02.2019. Sporta servisa centrs

No 2019.gada 10.februāra līdz 14.aprīlim Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a, Jelgava) norisināsies Jelgavas pilsētas čempionāts basketbolā vīriešiem. Čempionāta mērķis ir noskaidrot Jelgavas pilsētas čempionus basketbolā, popularizēt un attīstīt amatieru basketbolu Jelgavā, kā arī paaugstināt sportisko meistarību un fizisko sagatavotību, veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās un regulārās sporta nodarbībās.

Šogad turnīrā dalību pieteikušas 10 komandas. Par regulāriem dalībniekiem uzskatāmas komandas – Doks, Ķepas, Kultūra, NĪP, Platone, Rokiji, Skandijs, Valauto, Vilki, kā arī jaunpienācēja – komanda LLU, kuras kodolu veidos Jelgavas studentu basketbola komandas spēlētāji.

 

Atgādinām, ka 2018.gadā Jelgavas pilsētas čempionātā basketbolā piedalījās 11 komandas. Spraigā fināla spēlē uzvaras laurus plūca Ķepas, otrajā vietā aiz sevis atstājot līdz finālam nepārspētos Doks, savukārt trešajā vietā – NĪP.

Jelgavas pilsētas čempionātu basketbolā vīriešiem organizē “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi „Jelgavas sporta servisa centrs”. 

 

Ar spēļu kalendāru var iepazīties šeit.

Spēļu rezultātus var apskatīt šeit.

 

Informācija: Sporta servisa centrs, BK Jelgava

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies