Kursos bez maksas palīdzēs sagatavoties naturalizācijas eksāmenam

10.08.2017.

Biedrība "Jelgavā 21. gadsimts" aicina pieteikties bezmaksas kursiem, lai sagatavotos naturalizācijas eksāmenam. Kursi notiks no 5. septembra līdz 26. oktobrim.

Uz kursiem aicināti pieteikties jelgavnieki, kuru mērķis ir iegūt Latvijas Republikas pilsonību un kuri uzreiz pēc šīm mācībām kārtos Pilsonības likumā noteiktās zināšanu pārbaudes. Programma, kas paredzēta Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem vecumā no 25 līdz 60 gadiem, palīdzēs sagatavoties Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm.

 

Lai veiksmīgi sagatavotos naturalizācijas eksāmenam, mācību dalībnieki apgūs 48 kontaktstundu interaktīvu mācību programmu, kas izstrādāta ar mērķi sagatavot cilvēkus latviešu valodas prasmju pārbaudei, paplašinot zināšanas par Latvijas Republikas vēstures, Satversmes un valsts pārvaldes jautājumiem, iepazīstinot ar Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaužu veikšanas kārtību un vērtēšanas sistēmu.

 

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 18 līdz 21.

 

Interesenti var pieteikties mācībām, zvanot pa tālruni 63005467 vai ierodoties klātienē Sabiedrības integrācijas pārvaldē Sarmas ielā 4. Pieteikšanās turpināsies tik ilgi, līdz tiks nokomplektēta grupa.

 

Jāpiebilst, ka pirmajā nodarbībā visiem pretendentiem būs jākārto latviešu valodas pamatzināšanu tests, pēc kura rezultātiem tiks atlasīti 18 pretendenti, kas mācības turpinās.

 

Šos kursus biedrība "Jelgavā 21. gadsimts" realizē projekta "Uzdrošinies!" ietvaros ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra atbalstu.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies