Notiks septītā amatnieku un mājražotāju kontaktbirža

08.12.2017.

Otrdien, 12. decembrī, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Svētes ielā 33 notiks 7. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža. Nemainīgi svarīga ir klienta un amatnieka vai mājražotāja tikšanās, tāpēc šogad pasākuma centrālā daļa būs kontaktbirža.

Ikviens ir gaidīts ZRKAC no pulksten 10 līdz 15, lai iepazītos un iegādātos mājražotāju un amatnieku produkciju. Kontaktbiržā piedalīsies arī zinātnieks, uzņēmējs un TV personība Juris Šteinbergs, kurš no pulksten 13 līdz 15 pildīs gida lomu – apmeklēs tirdziņa stendus un mikrofonā klātesošajiem stāstīs par produktu, iztaujās tā izgatavotāju.

 

Tas būs ne vien tirdziņš, bet vienlaikus arī konkurss, kurā tiks pasniegta radošuma balva “Ideju spogulis 2017”. Vērtējot dalībniekus, vērā tiks ņemts inovatīvais aspekts – ko jaunu vai citādāku kāds ir izdarījis, un katrā jomā inovācijas var izpausties dažādi. Radošuma balvas “Ideju spogulis 2017” saņēmēji tiks paziņoti no pulksten 15 līdz 15.30.

 

Sākotnējā pasākuma ideja bija atbalstīt, iedrošināt un izglītot mājražotājus un amatniekus, un tas parasti notika kontaktbiržā reizi gadā. Pieaugot interesentu skaitam, arī pasākums mainījis formātu – izglītojošas aktivitātes mājražotāji un amatnieki var apmeklēt atsevišķi, piemēram, sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu regulāri notiek bezmaksas semināri par nodokļu politikas aktualitātēm, ir pasākumi, kas vērsti uz uzņēmējprasmju attīstīšanu, uzņēmējdarbības pamatu izzināšanu. Šādas izglītojošas tikšanās ZRKAC notiek visa gada garumā, bet gada noslēgumā tiek organizēta kontaktbirža, kuras mērķis ir gan ražotāja un klienta satikšanās, gan amatnieku un mājražotāju savstarpējo kontaktu dibināšana, domājot par biznesa attīstību un jaunām idejām.

 

Dalība pasākumā gan kontaktbiržas dalībniekiem, gan tirdziņa apmeklētājiem ir bez maksas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies