Pils parkā svin Lieldienas un sveic jaunos jelgavniekus

22.04.2019.

Lieldienās, 21. aprīlī, jelgavnieki pulcējās Jelgavas pils parkā, lai ģimeniskā gaisotnē svinētu Lieldienas, izšūpotos un piedalītos atrakcijās, kā arī Jelgavas pils pagalmā sveiktu 137 mazos jelgavniekus – 66 zēnus un 71 meiteni –, kas dzimuši laikā no šā gada 7. janvāra līdz 31. martam. Jelgavnieku saimē uzņemtie mazuļi kā piederības simbolu pilsētai saņēma karotīti ar Jelgavas simboliku.

Vecāki, kuri nevarēja ierasties uz tradicionālo svinīgo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11. Centra darba laiks pirmdienās ir no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, savukārt piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30.

 

Jāatgādina, ka karotītes mazajiem pasniedz piecas reizes gadā – ap Sveču dienu februārī, Lieldienu pastaigā, vasaras saulgriežu laikā, Piena, maizes un medus svētkos un ap Mārtiņiem. Tādējādi pašvaldība sveic jaundzimušo jelgavnieku un apliecina, ka bērniņš ir piederīgs pilsētai.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies