Uzsākta Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadiona pārbūve

05.12.2018.

Stadionā tiks sakārtots skrejceļš, izveidoti vairāki sporta spēļu laukumi, kā arī ierīkots plašs āra funkcionālo trenažieru laukums.

Modernizētā sporta infrastruktūra būs pieejama ne tikai skolas audzēkņiem un pilsētniekiem – tajā savas prasmes pilnveidos arī operatīvo dienestu pārstāvji, jo vienlaikus stadions tiks veidots kā profesionāla mācību bāze šo dienestu darbiniekiem.

 

Nozīmīgākās pārmaiņas, kas skars stadionu, ir lietusūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmas izbūve, seguma nomaiņa, vairāku laukumu izveide un ugunsdzēsības mācību torņa ierīkošana. Stadionā tiks izveidots gumijas seguma skrejceļš ar četriem skrejceliņiem 300 metru garumā un astoņiem skrejceliņiem 100 metru garumā, kura vienā galā būs izvietots mācību tornis ugunsdzēsējiem. Stadionā atradīsies arī tāllēkšanas bedre un lodes grūšanas sektors, basketbola laukums ar gumijas segumu un futbola laukums ar dabisko zālienu. Tāpat tiks ierīkots plašs āra funkcionālo trenažieru laukums. 

 

Paredzēts, ka stadionā būs pieejami tādi trenažieri kā pievilkšanās stieņi, līdztekas, baļķis, zviedrusiena, “TRX” piekares sistēma, velotrenažieri, kardiotrenažieri un spēka “slēpes”. Laukums būs piemērotsCrossFit" treniņu un sacensību rīkošanai.

 

 

Stadions tiek rekonstruēts, īstenojot Interreg Latvijas–Lietuvas pārrobežu projektu, un tajā ir trīs partneri: Jelgavas pašvaldība, kā arī Latvijas un Lietuvas ugunsdzēsības dienesti. Līdz ar to vairākas projekta aktivitātes ir vērstas uz ugunsdzēsēju kapacitātes palielināšanu. Jāņem vērā, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadionā izveidoto bāzi varēs izmantot arī citu operatīvo dienestu darbinieki, lai uzlabotu fizisko formu.

 

Stadiona rekonstrukcijas darbi jāpabeidz līdz nākamā gada jūlijam.

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies