Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 24. aprīlis
8:20
Pilsētas ziņas RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Aprīlis – pavasara sakopšanas darbu mēnesis arī LLU 24.04.2015. 13:49 drukāt
Aprīlis Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) aizvadīts gan ar raibiem studiju, kultūras un sporta pasākumiem, gan svarīgiem sakopšanas un sakārtošanas darbiem. Universitātes darbinieki, studenti un mācībspēki ir iesaistījušies gan LLU objektu sakārtošanā, gan piedalās Lielās talkas aktivitātēs.

Marta beigās LLU Studējošo pašpārvalde piedalījās Rīgas Zooloģiskā dārza sakopšanas talkā. Savukārt visi korporāciju pārstāvji Lielajā talkā tiksies studenšu korporāciju „Dzintra” un „Varavīksnes” organizētajā talkā „Billītēs” - vietā, kur Edvarts Virza sarakstīja "Straumēnus". Bet ainavu arhitektūras specialitātes studenti un mācībspēki piedalās Lielās talkas pagalmu konkursa realizēšanā, kura ietvaros 25. aprīlī tiks sākta Kr. Barona ielas 5 pagalma labiekārtošana.

LLU ēku un apkārtnes sakopšana notiek jau visu aprīļa mēnesi. Jau izzāģēti vecie koku zari un krūmi Valdekas pils parkā un pie Kokapstrādes katedras Dobeles ielā 41, atjaunots zālājs Jelgavas pils parkā. Ar Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstu Jelgavas pils parka saliņā likvidēta bedre, kas izveidojusies gājēju ietvē un bruģēta ietve, lai apmeklētājiem ir droša pastaigas vieta. Turklāt LLU mācību un pētījumu saimniecībās „Pēterlauki” un „Vecauce”, pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem, aprīļa pēdējās dienās turpināsies vasarāju sēšana.

 
Informācija sagatavota
LLU
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs