Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Gustavs, Gusts, Tālrīts
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. marts
23:30
Mūsu svētki 2017 *
Latvijas Stādu dienas 2017 *
Saistītie raksti
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Tirgotāji var pieteikties Stādu dienām Jelgavā 09.02.2014. 15:32 drukāt
Foto: Ivars Veiliņš
10. un 11. maijā Jelgavas pils parkā notiks „Stādu dienas Jelgavā 2014”. Līdz 25.aprīlim stādaudzētāji, zemnieku saimniecības, dārzu aprīkojuma un dārza inventāra ražotāji, kā arī amatnieki tiek aicināti pieteikt savu dalību un vietu rezervāciju.

Stādu dienas Jelgavā pulcē Latvijas stādu audzētājus, kolekcionārus un dārza inventāru tirgotājus, kuri iepazīstina apmeklētājus ar dažādām iespējām izdaiļot savu apkārtni: dārzu labiekārtošana, amatniecības izstrādājumu pielietojums dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegāde un speciālistu konsultācijas.

Pieteikumi tirgotājiem jāiesniedz līdz 25.aprīlim Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes „Kultūra” kultūras darba speciālistei pa e-pastu: vai iestādes „Kultūra” birojā Krišjāņa Barona ielā 6. Plašāka informāciju par pasākumu iespējams saņemt pie S.Sīles zvanot pa tālruni 63084676 vai rakstot uz e-pastu: .

Stādu dienas organizē Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra „Kultūra” sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs