Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Gustavs, Gusts, Tālrīts
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. marts
23:30
Mūsu svētki 2017 *
Latvijas Stādu dienas 2017 *
Saistītie raksti
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Var pieteikties Stādu dienām 11.04.2011. 08:33 drukāt

7. un 8. maijā Jelgavas pils parkā notiks „Stādu dienas Jelgavā 2011”. Līdz 2. maijam pašvaldības aģentūra „Kultūra” aicina pieteikties pasākuma dalībniekus – stādaudzētājus, zemnieku saimniecības, dārzu aprīkojuma un dārza inventāra ražotājus un amatniekus. Stādu dienas organizē Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra „Kultūra” sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Stādu dienas pulcē Latvijas stādu audzētājus, kolekcionārus un dārza inventāru tirgotājus, popularizē sakoptas un skaistas vides nepieciešamību, sākot no sava pagalma, un iepazīstina apmeklētājus ar dažādām iespējām izdaiļot savu apkārtni: dārzu labiekārtošana, amatniecības izstrādājumu pielietojums dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegāde. Tradicionāli notiks speciālistu – stādaudzētāju individuālās konsultācijas.

Pieteikumi tirgotājiem jāiesniedz līdz 2. maijam aģentūras „Kultūra” kultūras darba speciālistei pa e-pastu: vai aģentūras „Kultūra” birojā Krišjāņa Barona ielā 6. Plašāka informāciju par pasākumu iespējams saņemt pie S.Sīles zvanot pa tālruni 63084675 vai rakstot uz e-pastu: .


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektorā

Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs