9.7 °C, 5.6 m/s, 72 %

Galvenās ziņas

Jelgavniek, iesniedz savu līdzdalības budžeta projekta idejas pieteikumu!
/

Līdz 20. aprīlim ikviens aicināts iesniegt savas projektu idejas šā gada Jelgavas pašvaldības līdzdalības budžeta ideju konkursam, sniedzot iespēju iedzīvotājiem rosināt un lemt par sabiedrībai nozīmīgu pilsētas attīstības projektu īstenošanu.

Līdz 18. maijam var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam kanalizācijas pieslēguma izbūvei
/

Arī šogad jelgavniekiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu kanalizācijas pieslēguma izbūvei ielās, kurās jau ir izbūvēti centralizētie sadzīves kanalizācijas tīkli, – programmā pieejamais pašvaldības finansējums šogad ir 30 000 eiro. Iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai var līdz 18. maijam (ieskaitot), informē SIA “Jelgavas ūdens”.

Svinēsim kopā pavasara saulgriežus Vecpilsētas ielā!
/

Pavasara saulgriežos diena kļūst garāka par nakti, un, lai aicinātu labklājību savā sētā un smeltos dabas enerģiju, tie prasmīgi jāsagaida. 21. martā no pulksten 12 līdz 15, Dzīvesziņas un arodu sētā ikviens aicināts svinēt pavasara saulgriežus vislabākajās senlatviešu tradīcijās kopā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru, Jelgavas folkloras kopu “Dimzēns” un Rīgas Latviešu biedrības tautas muzikantu, dančmeistaru un mākslinieku kopienu “Rīgas Danči”. Šeit ikviens varēs izdziedāt tradicionālās pavasara dziesmas, iesaistīties rotaļās un dejās, radošajās meistardarbnīcās un olu kaujās.

Jaunieši var saņemt pašvaldības finansējumu savu ideju realizēšanai
/

Līdz 10. aprīlim Jelgavas jauniešu iniciatīvu grupas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus konkursā “Jaunieši var!”, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu līdz 450 eiro iecerētā projekta realizācijai. Šāds konkurss Jelgavā notiek jau desmito gadu, un kopējais pašvaldības paredzētais finansējums ir 4900 eiro.

No 30. marta varēs pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam daudzdzīvokļu namu pagalmu sakārtošanai
/

No 2026. gada 30. marta Jelgavā sāksies pieteikumu pieņemšana pašvaldības līdzfinansētajā programmā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanai. Dzīvokļu īpašnieku kopības varēs pieteikties finansējuma saņemšanai līdz 1. oktobrim.

Skatīt vairāk