10.9 °C, 1.3 m/s, 90.7 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

(amata kods 2342 01)

Darba pienākumi:

  • organizēt mācību procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas;
  • plānot un vadīt rotaļnodarbības, sniegt atbalstu izglītojamajiem atbilstoši viņu spējām un vajadzībām;
  • veidot attīstošu mācību vidi un metodiskos materiālus;
  • atbildēt par izglītojamo dzīvību un veselību, nodrošinot izglītojamo drošību;
  • sadarboties ar izglītojamo vecākiem, grupas un iestādes personālu u.c. pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentam:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • psiholoģiska noturība un augsta atbildības sajūta;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • pozitīva attieksme pret “zaļu” dzīvesveidu un ekoloģisko domāšanu;
  • izcilas komunikācijas un sadarbības prasmes, radošums.

Piedāvājam:

  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • darba likme 0.9 (36 stundas nedēļā);
  • darba atalgojums EUR 1526,00 (bruto) par 1 likmi (40 stundas nedēļā);
  • veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV)

sūtīt uz iestādes e-pastu: ziluks@izglitiba.jelgava.lv.

Tālrunis uzziņām: 63014772, 26523828

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus kopš konkursa rezultātu paziņošanas brīža.