2.8 °C, 1.2 m/s, 92.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
03/02/2019

1.februārī Jelgavas sporta hallē Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē BK “Jelgava/LLU” tikās ar BK “Bauskas BJSS/SC Mēmele” un guva uzvaru ar 126:80!

Pirmajā ceturtdaļā jelgavnieki izvirzījās vadībā ar 13 punktu pārsvaru, izpildot astoņus tālmetienus un ceturtdaļu noslēdzot ar 36:23. Otrajā ceturtdaļā jelgavnieku pārsvars dubultojās un komandas devās pārtraukumā ar rezultātu 69:35. Trešajā ceturtdaļā, jelgavnieki nedaudz atslāba, bet viesi iemeta tikpat punktu, cik pirmajā puslaikā, un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 98:66 jelgavnieku labā. Pēdējā ceturtdaļā abas komandas spēlēja uzbrukumā, kurā jelgavniekiem izdevās gūt uzvaru pie rezultāta 126:80.

Jelgavas komanda šajā spēlē iemeta 22 tālmetienus. Andris Justovičs un Emīls Kravinskis – katrs realizēja piecus tālmetienus.

Par komandas rezultatīvāko spēlētāju šajā spēlē atzīts A.Justovičs ar 28 punktiem. Pa 19 punktiem – E.Kravinskim un Uldim Feldmanim, 12 – Kalvim Krūmiņam.

Nākošā spēle BK “Jelgava/LLU” būs 5. februārī plkst.19.30 izbraukumā pret BK “Saldus”.

Iepriekšējā spēle:

29.janvāra Latvijas Basketbola līgas 2 divīzijas spēlē BK “Jelgava/LLU” Jelgavas sporta hallē tikās ar “OC Limbaži” un gūst uzvaru ar rezultātu 81:61!

Spēles rezultātu atklāja BK Jelgava/LLU spēlētāji. Prmajā ceturtdaļā labu sniegumu laukumā rādīja Jānis Bērziņš, gūstot vairāk nekā pusi (10 no 18) visas komandas punktu. Ceturtdaļa abām komandām aizritēja līdzīgi un noslēdzās mūsējiem esot ar +1 vadībā (18:17).

Otrās ceturtdaļas sākumā jelgavnieki spēja savu pārsvaru palielināt līdz +7, tomēr nogriežņa otrajā pusē viesi starpību samazināja līdz 5 punktiem (42:37).

Pēc pārtraukuma BK Jelgava/LLU basketbolisti turpināja palielināt rezultāta starpību un demonstrēja labu precizitāti no 3 punktu metienu līnijas – 4 tālmetieni Andrim Justovičam, 1 – Jānim Bērziņam. Trešo ceturtdaļu jelgavnieki noslēdza jau +20 (68:48). Līdz spēles beigām jelgavniekiem izdevās noturēt stabilu +20 pārsvaru, noslēdzot spēli ar 81:61 (18:17, 24:20, 26:11 un 13:13).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU rindās ar 20 punktiem, 5 atlecošajām bumbām un 27 efektivitātes punktiem – Uldis Feldmanis. Komandas kapteinim Andrim Justovičam uzkrāti 19 punkti, savukārt Jānim Bērziņam – 16 punkti un 5 atlecošās bumbas.

Informācija un foto: BK Jelgava/LLU,  Jelgavas Vēstnesis, Sporta servisa centrs