Jelgavnieku saimē uzņemti 109 mazuļi

07.02.2019.

7. februārī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā tika sveikti 109 Jelgavas mazuļi, kuri pasaulē nākuši 2018. gada novembrī un decembrī. Pasākumā tradicionāli piedalījās gan jelgavnieki, kuru ģimenē ienācis pirmais bērniņš, gan arī daudzbērnu ģimenes.

 

Pasākuma gaitā jaundzimušos sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, vēlot Latvijas simtās jubilejas gadā dzimušajiem mazuļiem mīlestību, veiksmi un izdošanos.

 

Jāatgādina, ka karotītes mazajiem pasniedz piecas reizes gadā – ap Sveču dienu februārī, Lieldienu pastaigā, vasaras saulgriežu laikā, Piena, maizes un medus svētkos un ap Mārtiņiem. Tādējādi pašvaldība sveic jaundzimušo jelgavnieku un apliecina, ka bērniņš ir piederīgs pilsētai.

 

Vecāki, kuri nevarēja ierasties uz tradicionālo svinīgo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11. Centra darba laiks pirmdienās ir no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās – no pulksten 8 līdz 17, savukārt piektdienās – no pulksten 8 līdz 14.30.

 

Tradīcija jaundzimušajiem jelgavniekiem dāvināt karotītes ar iegravētu pilsētas nosaukumu, simboliku un dzimšanas gadu ir iedibināta kopš 2003. gada.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies