6.3 °C, 2.6 m/s, 95.4 %

Jaunumi

Jaunumi
Jaunieši
Jaunieši gaidīti uz mentālās veselības vakaru Skolotāju ielā 8

Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 sadarbībā ar biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) 29. aprīlī pulksten 17 notiks mentālajai veselībai veltīts pasākums jauniešiem “Mentālās veselības vakars”.

Jaunieši
Jelgavas Jauniešu centros aizvadīta Jaunatnes nedēļa

Šonedēļ Jelgavas jauniešu centros notika vairāki Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumi, dažādos veidos jauniešus iepazīstinot ar Eiropas Parlamentu, vēlēšanām un Eiropas Savienību kopumā.

Jaunieši
Jaunieši šodien aicināti piedalīties Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājumā

Turpinot Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumus Jelgavā, šodien, 17. aprīlī, pulksten 16 Jelgavas jauniešiem ir iespēja piedalīties spēlē “Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājums”, kas notiks jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Spēlē paši jaunieši varēs iejusties deputāta kandidāta ādā, izveidot savu partiju un iepazīstināt citus ar savu priekšvēlēšanas programmu.

Pilsēta Sabiedrība
Aicina uz latviešu sarunvalodas klubiņa nodarbībām neformālā vidē

Lai dotu iespēju stiprināt latviešu valodas zināšanas praksē, Jelgavas Sabiedriskais centrs jelgavniekus, kuru dzimtā valoda nav latviešu, aicina pieteikties regulārām latviešu sarunvalodas klubiņa nodarbībām. Pirmā tikšanās – 22. aprīlī pulksten 17.30 Skolotāju ielā 8, 104. telpā.

Jaunieši Pilsēta
Eiropas Jaunatnes nedēļā – pasākumi Jelgavas jauniešu centros

Atzīmējot Eiropas Jaunatnes nedēļu, kas Latvijā un visa Eiropā norisinās no 12. līdz 19. aprīlim, arī Jelgavas jauniešu centros notiks vairāki pasākumi.

Pilsēta Sabiedrība
Rīko sarunu par atkritumu šķirošanu un pārstrādi

Jelgavas Sabiedriskajā centrā (Skolotāju ielā 8) 15. aprīlī pulksten 17 notiks sarunu vakars “Domā zaļi…” Jelgavas NVO pārstāvjiem un citiem interesentiem.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Ēnu dienā izzina dažādu profesiju darba specifiku un ikdienas darbu; Jelgavas skolēni – aktīvākie “ēnotāji” Latvijā

Šodien, 4. aprīlī, arī Jelgavā aizvadīta Ēnu diena, kurā skolēni sekoja līdzi dažādu profesiju pārstāvjiem, lai tuvāk iepazītu viņu ikdienas darbu un pienākumus. 252 skolēni mājaslapā enudiena.lv bija pieteikušies “ēnot” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības, tās iestāžu un kapitālsabiedrību darbiniekus un šodien kļuva par policistu, arhitekta, mediķu un citu speciālistu “ēnām”. Pēc enudiena.lv statistikas, vēl 285 skolēni bija reģistrējušies “ēnot” Jelgavas uzņēmumos, taču reālais “ēnotāju” skaits ir krietni lielāks, jo skolēni arī paši sazinājušies ar “ēnu” devējiem.  

Jaunieši
Jaunieši gaidīti ķermeņa tēla darbnīcā

Jauniešu centrā “Špaktele” Pasta ielā 44 sadarbībā ar Pusaudžu resursu centra Jelgavas filiāli ceturtdien, 11. aprīlī, pulksten 18 notiks pasākums jauniešiem “Ķermeņa tēla darbnīca”.

Pilsēta Sabiedrība
Sabiedriskā centra piedāvājums jelgavniekiem šomēnes

Jelgavas Sabiedriskais centrs Skolotāju ielā 8 aprīlī aicina NVO sektora pārstāvjus un interesentus uz dažādiem pasākumiem saturīgai brīvā laika pavadīšanai.

Jaunieši Pilsēta
Jaunieši aicināti uz tikšanos ar grupas “Sudden Lights” mūziķiem

Turpinot iedvesmas vakarus jauniešiem, 26. martā pulksten 17 Jelgavas jaunieši aicināti uz tikšanos ar grupas “Sudden Lights” mūziķiem Jelgavas Amatu vidusskolas aktu zālē Elektrības ielā 8.

Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Jaunieši var pretendēt uz pašvaldības finansējumu savu ideju realizēšanai

Vēl līdz 28. martam Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus konkursā “Jaunieši VAR!”, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu līdz 450 eiro iecerētā projekta realizācijai. Šāds konkurss Jelgavā notiek jau astoto gadu, un kopējais pašvaldības paredzētais finansējums šim gadam ir 4500 eiro.

Pilsēta Sabiedrība
Aicina piedalīties veselīgas elpošanas un vingrošanas nodarbībā

Jelgavas Sabiedriskais centrs otrdien, 26. martā, pulksten 17 aicina Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties nodarbībā, lai mācītos pareizi un apzināti elpot un vingrot, lai ķermenis pavasarī būtu možs.

1 2 3 ... 7