20.2 °C, 2.7 m/s, 57.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas BMX riteņbraucējiem medaļas starptautiskās sacensībās Valmierā
Jelgavas BMX riteņbraucējiem medaļas starptautiskās sacensībās Valmierā
03/09/2019

Nedēļas nogalē – 31. augustā un 1.septembrī BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas kompleksā “Avoti” pie Valmieras norisinājās BMX sacensības, kurās piedalījās vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Jelgavu sacensībās pārstāvēja BMX sporta kluba “Mītavas Kumeļi” sportisti.

Sestdien, 31.augustā notika Valmieras Grand Prix BMX, bet svētdien norisinājās Latvijas Meistars un Valdeko klubu komandu kausa izcīņas sacensības. Valmieras Grand Prix BMX piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

BMX sporta kluba “Mītavas Kumeļi” sportisti izcīnīja 1 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas: Raimo Soldans ieguva 2. vietu  B6 vecuma  grupā, Uvis Piliens 2. vietu B7 vecuma grupā, Aleksis Lanso 3. vietu  B7 vecuma grupā. Hugo Ilvis Eihentāls izcīnīja 3. vietu B14-16 grupa (sportists ir 14 gadus vecs, bet sacentās ar 16 gadus veciem sācenšiem). Šajās sacensībās godpilno 1.vietu izcīnīja Alise Želve G7 vecuma grupā. Alvis Lānso 2. vietu Cr25+ vecuma grupā, bet Ģirts Jonkus 3. vietu Cr25+ grupā.

Svētdien BMX velosportisti cīnījās par Latvijas meistara tituliem un Valdeko klubu komandu kausu. Arī šajās sacensībās piedalījās spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi. Jelgavnieki izcīnīja 4 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas godalgas: Artūrs Jonkus 1. vieta B5 vecuma grupā, Raimo Soldans 1. vieta B6 vecuma grupā, B7 vecuma grupā Aleksis Lānso izcīnīja 2. vietu, bet  Ramona Bāre 3. vietu. Hugo Ilvis Eihentala 1. vieta B14 vecuma grupā, Evelīna Līduma 1. vieta G7 vecuma grupā, Melānija Čudare 3. vieta G8-9 vecuma grupā, Alvis Lānso 2. vieta Cr25+ grupā un Girts Jonkus 3. vieta Cr25+ grupā.

Valdeko klubu komandu kausa izcīņā “Mītavas Kumeļi” piedalījās ar 2 komandām. 1 komanda, kurā piedalījas A. Jonkus, R.Soldans, M.Čudare, H.I. Eihentāls,  Ramona Bāre un Rinalds Bāris, izcīnīja 2.vietu, bet 2.komanda ar E. Līdumu, G. Jonkus, E. Vējkāju, U. Pilienu, Alvi Lānso un Aleksis Lānso sastāvā, izcīnija 6.vietu.

Informācija un foto: U. Balbeks, Sporta servisa centrs