14.3 °C, 4.6 m/s, 92.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas telpu futbola čempionāts
Jelgavas telpu futbola čempionāts
26/02/2019

24.februārī noslēdzās Jelgavas telpu futbola regulārais čempionāts. Ar 23 punktiem uzvaras laurus plūca FK Ozolnieki, otrajā vietā ar 19 gūtiem punktiem ierindojās Lokomatīve, savukart LLU komanda ar 17 punktiem palika trešie.

Izšķirošajās 6.kārtas spēlēs Latvijaslogi.lv komanda tikās ar FK Senči un guva pārliecinošu uzvaru ar 9:3. Latvijaslogi.lv komandā 3 vārti tika ieskaitīti 2 spēlētājiem – Jānim Dūrējam un Kārlim Kinderevičam, pa 1 gūtam vārtam – Zigmundam Rubīnam, Kasparam Segliņam un Kasparam Jasaitim.

 

4 rezultatīvas piespēles šajā spēlē izpildīja Māris Dūrējs (kuram arī 2 dzeltenās kartītes cīņā pret FK Senči), 1 piespēle Tomasam Lindam. FK Senči komandā vārtus guva Jānis Kažociņš, Ivo Jasevičš un Edmuds Koptjajevs. Rezultatīvas piespēles ieskaitītas Zigmundam Dunduram un Aivim Dudašam.

 

LLU komanda guva uzvaru ar 10:6 pret Jūrmala SS. LLU komandas trenerim Aldim Trukšānam 3 gūti vārti un izdarītas 2 rezultatīvas piespēles šajā spēlē, ar 2 vārtu guvumu atzīmējās Eduards Deičs (1 rez.piesp.) un Antons Dresmanis. Vēl vātus guva Ivo Zeps un Grigorijs Misjuks (katram pa 2 rezultatīvām piespēlēm šajā spēlē, Artis Staģis (1 rez.piesp.)

 

Rezultatīvas piespēles ieskaitītas arī futbolistiem Valērijam Redjko un Rūdim Šnēbergam. Jūrmala SS komandā ar 3 vārtu guvumu izcēlās Deniss Skorikovs, pa 1 gūtam vārtam Pāvelam Pilātam, Andrejam Vasiļenko, Nikam Semjonovam. Pāvelam Piātam izdarītas arī 3 rezultatīvas piespēles šajā spēlē. 

 

Lokomatīve spēlē pret TFK Olaine guva uzvaru ar 4:1. Lokomatīves rindās 3 vārtu guvums ieskaitīts Igoram Vorobjovam, 1 vārti un 1 rezultatīva piespēle Denisam Tulinovam. Rezultatīvas piespēles veica Viktors Rezjapkins, Deniss Fomenko. TKF Olaine komandas vienīgos vārtus guva Pāvels Agupovs, bet rezultatīvā piespēle iekaitīta Sergejam Kuļikovam. 

 

FK Vilce 6.kārtas mačā tikās ar RSU/BAO – 2 komandu, gūstot uzvaru ar 4:0. FK Vilce komandā vārtus guva: Andrejs Jušmanovs, Arvis Ansbergs, Pēteris Petuhovs, Jurijs Lozovenko, kuram arī 1 rezultatīva piespēle. Rezultatīva piespēle ieskaistīta arī Timuram Tihijam. 

 

FK Ozolnieki tikās ar FK Alianse, izcīnot neizšķirtu 3:3. FK Ozolneki vārtus guva Jānis Oļihnovičs, Dairis Beiers, Artis Rītelis. Ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās Raitis Kols, Dairis Beiers. FK Alianse rezultatīvākie spēlētāji – Kristaps Soloveiko ar 2 vārtu guvumu un Mareks Plonis, kuram arī 2 rezultatīvas piespēles.Vēl rezultatīvu piespēli izdarīja Vladislavs Lobanovs. 

 

Tiesnešu pienākumus 6.kārtas čempionāta spēlēs pildīja Andrejs Zaharčukovs un Pjotrs Babickis. Gaidām play-off spēļu kārtu!

 

Regulārā čempionāta komandu kopvērtējums 

 

Informācija: Sporta servisa centrs