15.2 °C, 4.5 m/s, 71.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPirmā jelgavniece šogad- meitenīte Kate!
Pirmā jelgavniece šogad- meitenīte Kate!
02/01/2019
Pirmais bērniņš, kas šogad papildināja jelgavnieku saimi – meitenīte Kate – piedzima šorīt pulksten 6.02. Šodien jaundzimušo Jelgavas pilsētas slimnīcā tradicionāli sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 

«Meitiņu gaidījām jau Ziemassvētkos, 25. decembrī, bet viņa mūs pārsteidza jaunajā gadā – būsim pirmie rindā uz bērnudārzu,» ar smaidu teic mazās jelgavnieces Kates vecāki Laura un Uģis.

 

Kate, piedzimstot svērusi 4200 gramus un bijusi 56 centimetrus gara. Mājās viņu gaida vēl divas māsas Ance un Emīlija.

 

Jāpiebilst, ka pērn kopumā Jelgavas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā pasaulē nākuši 925 bērniņi – 518 zēni un 407 meitenes –, kuru vidū bija seši dvīņu pāri.

 

Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Oksana Slobodjana papildina, ka pērn bijusi salīdzinoši liela Jelgavā dzimušo zēnu un meiteņu skaita starpība. Piemēram, 2016. gadā dzimušo zēnu un meiteņu skaits bijis vienāds – 548.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē