-4.5 °C, 6.3 m/s, 61.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiUzņēmēji 11. februārī aicināti piedalīties biznesa fitnesā
Uzņēmēji 11. februārī aicināti piedalīties biznesa fitnesā
02/02/2026

Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) 11. februārī no pulksten 13 līdz 15 aicina uzņēmējus piedalīties “Biznesa fitnesā. Faktori uzņēmuma vērtības stabilizēšanai un izaugsmei” viesnīcas “Zemgale” konferenču zālē Skautu ielā 2. Interesentiem nepieciešams iepriekš reģistrēties.

LTRK uzsver, ka šī semināra mērķis ir veicināt komunikāciju par uzņēmumu vērtību ietekmējošiem faktoriem, kā arī palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem kļūt stiprākiem, palielināt to vērtību un nodrošināt ilgtermiņa stabilitāti.

Seminārā plānots apskatīt šādas tēmas:

  • Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) attīstības dinamika un to ekonomiskā nozīme.
  • Galvenie uzņēmuma vērtības noteikšanas faktori, uzsverot finanšu stabilitātes, darba produktivitātes un inovāciju spējas izšķirošo ietekmi uz stabilitāti un izaugsmi.
  • Identificēsim būtiskākos šķēršļus un riskus, kas ietekmē uzņēmumu vērtību.
  • Profesionālas pārvaldības un digitalizācijas nozīme uzņēmumu dzīvotspējai mainīgos tirgus apstākļos.
  • Pašrefleksijas sistēma vadītājiem efektivitātes paaugstināšanai.

Biznesa fitnesa dalībnieki jau pirms semināra aicināti iesūtīt jautājumus uz epastu jelgava@ltrk.lv.

Semināru vadīs

Arta Biruma – Eiro personāls īpašniece, BNI Morbergs direktore, vairāk nekā 25 gadu pieredze uzņēmumu vadīšanā un personāla vadībā, bijusi valdes locekle vairākos uzņēmumos, tostarp Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā un “Domenikss”. Palīdz organizācijām attīstīt iekšējās sistēmas un procesus, lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi.

Ieva Kimonte – vadītāja un investore, kas aktīvi darbojas uzņēmumu vērtības un snieguma stiprināšanā starptautiskā vidē. Viņa sadarbojas ar mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem un citiem investoriem, lai attīstītu vadības kapacitāti un paaugstinātu organizāciju efektivitāti, izmantojot stratēģisku, uz cilvēkiem orientētu pieeju un pārvēršot vadītāju un darbinieku attīstību par ilgtspējīgu konkurences priekšrocību. Pēdējos 9 gadus darbojusies vairāk Kanādā.

LTRK un JRTA biedriem seminārs ir bez maksas, bet uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri, dalība tajā maksā 15 eiro (plus PVN).

Semināram iespējams reģistrēties līdz 6. februārim https://ej.uz/jelgava-biznesa-fitness11-02-26.