3.4 °C, 5.4 m/s, 85.3 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas jauniešus forumā aicina diskutēt par pārmaiņām
Jelgavas jauniešus forumā aicina diskutēt par pārmaiņām
03/11/2022

23. novembrī pulksten 14.30 jaunrades namā “Junda” Zemgales prospektā 7 jau piecpadsmito reizi notiks Jelgavas jauniešu forums, kam šogad izvēlēta tēma “Pārmaiņas. A ko darīt?”. Forumā dažādās darbnīcās jauniešiem būs iespēja diskutēt par pārmaiņām vairākās dzīves jomās, kā tām veiksmīgāk pielāgoties, un pašiem sniegt priekšlikumus, kādas aktivitātes, atbalsts viņiem ir nepieciešams. Forumā aicināti piedalīties pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Pieteikties var, aizpildot anketu tiešsaistē ŠEIT.

“Covid-19 pandēmijas laiks un pašreizējā globālā situācija ir mainījusi pasauli un mūsu ikdienu. Tāpat pārmaiņas piedzīvotas izglītībā. Katram no mums, tostarp jauniešiem, ir bijis jāspēj pielāgoties situācijai. Citam tas izdodas veiksmīgāk, citam – ne tik labi. Līdz ar to šogad jauniešu forumā galveno uzmanību pievēršam pārmaiņām – pārmaiņām karjeras un darba iespējās, drošībā, līdzdalībā, laika plānošanā, medijpratībā, emocionālajā veselībā. Centīsimies noskaidrot, cik informēti Jelgavas jaunieši ir par iespēju saņemt konsultācijas, palīdzību, atbalstu sarežģītās vai iepriekš nepieredzētās situācijās, kādas aktivitātes vai veicinoši pasākumi notiek izglītības iestādēs, tāpat sagaidām jauniešu ierosinājumus, kā viņiem palīdzēt veiksmīgāk un mierīgāk pielāgoties dažādām pārmaiņām,” stāsta pašvaldības iestādes “Sabiedriskais centrs” jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle.

 

Jelgavas jauniešu(1).png

 

Forumā jauniešiem tiek piedāvātas sešas dažādas darbnīcas: “Es būšu profiņš!” (par karjeras un darba iespējām), “Mieriņš mājās!” (par drošību), “Ņem un brauc!” (par līdzdalību), “Kā var paspēt visu?” (par laika plānošanu), “Nepazaudē bildi!” (par medijpratību) un “Viss besī!” (par emocionālo veselību).

 

Katra darbnīca ilgs 40 minūtes, un foruma dalībnieks var pieteikties divām no piedāvātajām darbnīcām. Tās vadīs jomas profesionāļi, piemēram, darbnīcu par drošību vadīs Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Arvis Zīle.

 

Lai piedalītos forumā, jauniešiem līdz 22. novembrim jāaizpilda anketa, kas pieejama ŠEIT.

 

qr kods jauniesu forums.PNG

 

Jāpiebilst, ka forumā jaunieši tiks iepazīstināti arī ar aizvadītā gada jauniešu foruma “Ienirt uzņēmējdarbībā!” rezultātiem un paveikto.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē