14.5 °C, 4 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJFC “Jelgava” iekļūst Latvijas kausa izcīņas nākamajā etapā  
JFC “Jelgava” iekļūst Latvijas kausa izcīņas nākamajā etapā  
16/05/2023

Šodien notika 2023. gada Atbildīgas spēles Latvijas kausa izloze, nosakot 1. posma 2. kārtas pārus. Šajā etapā JFC “Jelgava” tiksies ar “JFK Daugava/Salaspils FS” un spēle tiks aizvadīta Jelgavā Pilsētas svētku nedēļā.

Dalību Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņā no 1. posma 1. kārtas sāka JFC “Jelgava”, tiekoties ar komandu “RTU”. Spēlē ar 3:0 pārāki bija jelgavnieki, un ar vārtu guvumu atzīmējās Ričards Jirgensons (divreiz) un Dāgs Apsītis.

1. posma 2. kārtā “Dali Dali” 3. līgas komandām pievienosies 2. līgas komandas. Izlozē tika noskaidrots, ka šajā turnīra etapā JFC “Jelgava” tiksies ar citu “Dali Dali” 3. līgas komandu “JFK Daugava/Salaspils FS”. “Ja mēs esam 3. līgas Rietumu zonas līderi, tad mūsu pretinieki ir 3. līgas Centra zonas līderi,” norāda JFC “Jelgava” pārstāvis Ainārs Tamisārs, prognozējot spraigu un interesantu spēli. Spēle notiks 27. maijā pulksten 18 Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā. Pāra uzvarētāji iekļūs 2. posmā.

2. posma spēles plānotas 10. un 11. jūnijā, un tajā pievienosies 1. līgas komandas. No 23. līdz 25. jūnijam plānots aizvadīt play-off posmu, kurā piedalīsies 2. posma uzvarētāji. Nākamais būs jau astotdaļfināls, kas paredzēts 15. un 16. jūlijā un kurā iesaistīsies arī virslīgas klubi, tostarp “FS Jelgava”. Ceturtdaļfināls iezīmēts 19. un 20. augustā, pusfināls – 20. septembrī, fināls – 25. oktobrī.