0.2 °C, 0.5 m/s, 86.2 %

Jaunumi

Jaunumi
Pieteikšanās Jelgavas BJC “Junda” pulciņiem 2019./2020. mācību gadā

Jelgavas bērnu un jauniešu centrs ir lielākā interešu izglītības iestāde pilsētā ar plašāko piedāvājumu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai – dažnedažādi pulciņi un interešu grupas, aktivitātes, pasākumi, nometnes pieejamas ikkatram līdz 25 gadu vecumam.

BJC “Junda” tautas deju kolektīvi aicina uz koncertu

25. maijā, Raiņa parkā ikviens aicināts uz BJC “Junda” tautas deju kolektīvu “Jundaliņi”, “Jundēni” un “Jundari” koncertu. Sākums pulksten 12.

 

Sākas pieteikšanās ”Jundas” bērnu vasaras nometnei

Jelgavas bērnu un jauniešu centra “Junda” labiekārtotā nometnes teritorija “Lediņi” atrodas pilsētas nomalē ~ 5 km attālumā no Jelgavas centra, priežu meža ielokā. Teritorija ir pielāgota bērnu interesantai, aizrautīgai, aktīvai un izzinošai brīvā laika pavadīšanai dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.

Mūsdienu deju studijas “Intence” koncerts “Pavasara noskaņās”.

Aicinām uz mūsdienu deju studijas “Intence” koncertu “Pavasara noskaņās” 11. maijā plkst 15:00. Norises vieta – Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Ieeja: bez maksas.

“Citāda Valpurgas nakts”

Aicinām 30. aprīlī plkst. 18:00 – 22:00 apmeklēt pasākumu “Citāda Valpurgas nakts” nometnes vietā “Lediņi” (Lediņu ceļš 1, Jelgava). 

„Satiec savu meistaru! 2019”

6. aprīlī plkst. 1200 sadarbībā ar Latvijas Nacionālās kultūras centru Jelgavas bērnu un jauniešu centrā „Junda” notiks nemateriālās kultūras saglabāšanas pasākums „Satiec savu meistaru! 2019”.

 

Pusaudžu klubs “Bāze”

Pusaudžu klubs “Bāze” sāk savu darbu! Pirmdienās 14:30 – 18:30,
Pasta ielā 32, Jauniešu kluba telpās. 

10-14 gadus jauni puiši un meitenes te var iegūt jaunus draugus, aktīvi un radoši pavadīt brīvo laiku, iepazīt citus “Jundas” pulciņus, piedalīties konkursos un realizēt savas idejas.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Sākas pieteikšanās «Lediņu» nometnei; samazināta dalības maksa

Jau no nākamās pirmdienas, 24. maija, sāksies pieteikšanās vasaras nometnei «Lediņos», informē Bērnu un jauniešu centra «Junda» direktores vietniece Inga Jansone.

1 ... 4 5 6