Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs uzsāk pastaigu maršrutu izaicinājumu

22.03.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina iesākt pavasari aktīvi, iesaistoties pastaigu maršruta izaicinājumā, kas sniedz iespēju ne tikai izkustēties svaigā gaisā, bet arī iepazīt pilsētas apskates objektus.

JRTC izstrādāti astoņi maršruti Jelgavas pilsētā. Īsākais maršruts ir aptuveni 1 kilometru, bet garākais ap 4,5 kilometrus garš. Maršrutos ietvertas jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītas pastaigu un atpūtas vietas - tādas kā Pasta sala, Pils sala, Vecpilsētas ielas kvartāls, koka laipas Svētes palienes pļavās, Langervaldes mežs un citas. Maršruti ir piemēroti pastaigām visa gada garumā, taču laika periodā no 22. marta līdz 5. aprīlim ikviens ir aicināts piedalīties Pastaigu izaicinājumā ar iespēju saņemt veicinošu balvu no JRTC par dalību aktivitātē.

 

Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāizstaigā visi aktivitātē iekļautie Jelgavas pilsētas maršruti un kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas aplikācijām jāatzīmē, cik kilometri ir pievarēti. Ar rezultātiem un foto mirkļiem no pastaigu maršrutiem dalībnieki aicināti dalīties sociālajos tīklos "Facebook" un Instagram, atzīmējot tos ar tēmturi #visitjelgava un #pastaiguizaicinajumsjelgava. 6. aprīlī pēc nejaušības principa tiks izlozēti divi balvas ieguvēji. Uzvarētāji tiks paziņoti "Visit Jelgava" "Facebook" un "Instagram" profilos.

 

Ar Pastaigu izaicinājumā iekļautajiem maršrutiem un noteikumiem var iepazīties Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Turpat pieejami audiogida stāsti par pilsētas apskates objektiem, kas būs lielisks papildinājums Pastaigu izaicinājumam. Pastaigu afiša pieejama ŠEIT.

 

JRTC aicina ceļot atbildīgi un ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies