Karsto dzērienu līdzņemšanas iespējas Jelgavas pilsētā

05.02.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs apkopojis informāciju par ēdināšanas uzņēmumiem, kas ikvienam, dodoties darba gaitās vai pastaigā pa pilsētu, sniedz iespēju iegādāties dzērienus līdzņemšanai. Krūzīte izcilas kafijas, tējas, kakao vai vitamīnu dzēriena Jelgavas pilsētā ir tikai vienas pastaigas attālumā.

Kafijas un brokastu bārs "Academia"

Akadēmijas iela 4a, Jelgava

 

Mājīga un silta atmosfēra kafijas un brokastu bāru Akadēmijas ielā padara par vienu no top vietām Jelgavā. Nobaudi speciality klases kafijas dažādos veidus neskaitāmās variācijās no vietējā graudzētāja "Kalve Coffee".

 

Krodziņš "Istaba"

J.Čakstes bulvāris 7, Jelgava

 

Mājīgs krodziņš Driksas upes krastā iepretim  skulptūrai – strūklakai “Jelgavas students” un Mītavas tiltam. Izvēlies starp dažādu veidu kafijas dzērieniem, tējām un karstajiem dzērieniem - karstais alkoholiskais dzēriens ar upeņu sulu un upeņu balzamu, kā arī bezalkoholiskais karstais augļu dzēriens. 

 

Restorāns "Pilsētas Elpa"

Pasta sala 1, Jelgava

 

Gan vietējo jelgavnieku, gan pilsētas viesu iecienīta vieta Pasta salā. Dodoties pastaigā pa Pasta salu, piestāj pie Pilsētas Elpas, un izvēlies bezalkoholiskos karstos smiltsērkšķu un plūškoka dzērienus, dažādu veidu kafiju un tēju.

 

Kafejnīca "Central Cafe Jelgava"

Lielā iela 3a, Jelgava

 

Jauna un garšīga vieta pašā pilsētas centrā. Šeit atradīsi dažādu veidu kafijas un karstos dzērienus - karstais dzēriens pieaugušajiem "Upeņu balzams ar upeņu sulu", karstais dzēriens bērniem "Karameļu kakao". 

 

Grilbārs un restorāns "PARKS"

Kr.Barona iela 3, Jelgava

 

Pusdienotāju iecienīta vieta ar modernu interjeru un īpašu atmosfēru. Nobaudi karsto vitamīnu dzērienu ar smilšērkšķiem, apelsīnu sulu un ingveru, kā arī dažādu veidu tējas un kafijas dzērienus.

 

Bistro un konditoreja "Silva"

Driksas iela 7/9, Jelgava

 

Sena un vietējo kafijas un konditorejas izstrādājumu cienītāju iemīļota vieta. Nobaudi dažādu garšu tējas, kafijas dzērienus, karsto apelsīnu sulas dzērienu ar garšvielām un karsto ogu dzērienu.

 

Kafejnīca "Tavs Mirklis"

Pasta iela 45, Jelgava

 

Šī vieta piedāvā dažādus kafijas dzērienus, tēju, kā arī alkoholisko karstvīnu un bezalkoholisko ingvera dzērienu. 

 

Ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger"

Katoļu iela 10b, Jelgava

 

Ikdienas steigai un ātrajam skrējienam kafija vienmēr ir "pa ceļam". Piestāj pie kāda no "Hesburger" restorāniem un izvēlies dažādu veidu kafiju vai tēju.

 

Picērija "Čili Pica"

Katoļu iela 7, Jelgava

 

Apmeklētāju iecienīta vieta jebkurā dienas laikā – brokastīs, pusdienās vai vakariņās. Nobaudi dažādu veidu kafijas un tējas, karstos dzērienus.

 

Konditoreja "Putni"

Mātera iela 40, Jelgava

 

Putnu kūku bodē vienmēr sastapsi mierīgu un mājīgu atmosfēru, kas sajaucas ar tikko ceptu gardumu smaržu. Paķer līdzi arī dažādu veidu kafijas dzērienus un tējas.

 

Konditorejas studija "Tarte"

Mātera iela 26, Jelgava

 

Šī mazā un modīgā konditorejas studija ir vieta, kur satiekas visinteresantākās garšu kombinācijas. Nobaudi "kapurandža" (karstais dzēriens ar kafiju un svaigi spiestu apelsīnu sulu), un "greipučīno" (karstais dzēriens ar kafiju un svaigi spiestu greipfrūtu sulu), dažāda veida kafijas dzērienus un tēju.

  

Konditoreja "Mr.Zefīrs"

Lielā iela 15, Jelgava

 

Jauna un apmeklētāju lojalitāti ieguvusi konditoreja. Piedāvā bezalkoholiskos cidoniju un aveņu karstos dzērienus līdzņemšanai.

 

Ātrās ēdināšanas restorāns "McDonalds"

Brīvības bulvāris 1, Jelgava

 

Ikdienas steigai un ātrajam skrējienam kafija vienmēr ir "pa ceļam". Piestāj pie "McDonalds" restorāna un izvēlies dažādu veidu kafiju vai tēju.

  

Ekspresrestorāns "Ņamma"

Rūpniecības iela 77a, Jelgava

 

Vieta, kurā vienmēr var nobaudīt gardas brokastis, pusdienas un vakariņas. Lai apmeklētāji justos šeit vēl ērtāk, restorāna īpašnieki ir parūpējušies par aromātisku kafiju un tēju, bezmaksas Wi–Fi internetu un ērtu piebraukšanu ar plašu stāvvietu.

 

Iepazīsties arī ar apkopotu informāciju par sabiedriskās ēdināšanas vietām, to darba laiku un piegādes iespējām, kas ēdienu izsniedz līdzņemšanai ŠEIT.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies