Tornī norisināsies radošā nodarbība "Kosmētiskā balzama darināšana ar dzintara ekstraktu"

12.09.2020. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

19. septembrī pulksten 12 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies radošā nodarbība "Kosmētiskā balzama darināšana ar dzintara ekstraktu" cikla “Domā un dari zaļi” gaitā, informē Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā.

Nodarbība iesāksies ar ievadlekciju par aromterapiju, lai izprastu dzintara dziednieciskās īpašības. Dzintara eļļa ir antiseptiķis ar imunitāti stimulējošu un brūču sadzīšanu veicinošu iedarbību, kuram piemīt antivīrusa īpašības, kā arī spēcīgs enerģiju atjaunojošs un uzmundrinošs efekts.

 

Meistarklasē dalībnieki varēs izgatavot dzintara balzamu, kurš ir gatavots no dzintara ekstrakta, bišu vaska un dažādām barojošam, ādu mīkstinošām eļļām. Turklāt nodarbības dalībnieki tiks iepazīstināti ar svarīgāko informāciju par to, kā pašiem gatavot produktu mājas apstākļos un kādam nolūkam to lietot - kā lūpu balzamu, ādas balzamu vai kā nomierinošu līdzekli, novēršot ādas kairinājumu kukaiņu koduma dēļ.

 

Radošo nodarbību vadīs meistare Daiga Brila. Nodarbība notiks sestdien, 19. septembrī, pulksten 12 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Nodarbības ilgums - līdz 2 stundām.

 

Dalības maksa ir 9,50 eiro un tajā iekļauti visi izejmateriāli. Informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445, 63005447 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies