Piedāvājumi

Telpu noma

Piedāvājam konferenču zāles telpas zinātniskām un radošām konferencēm un semināriem, svinīgiem notikumiem, prezentācijām, savukārt Torņa skatu laukums un izstāžu zāle būs piemērota vieta svinīgu pasākumu organizēšanai. Vairāk lasīt šeit.

Kāzas tornī

Tornis ir iecienīta vieta jaunlaulātajiem kāzu dienā - iespēja salaulāties torņa skatu laukumā (sadarbībā ar dzimtsarakstu nodaļu), nodejot pirmo valsi,  radoši izpausties kādā tematiskā nodarbībā vai izmantot torni kā romantisku pieturvietu kāzu dienas ceļojumā.
Vairāk lasīt šeit.

Radošās nodarbības

Korporatīvajām un skolēnu grupām piedāvājam izzinoši radošās nodarbības, lai kopā lejot sveces, vārot ziepes, gatavojot ziedu pušķus vai svētku puzurus mājas rotāšanai iemācītos ko jaunu un iepazītu latviešu tradīcijas.
Vairāk lasīt šeit.

Atvērtās ekskursijas

Piedāvājam iespēju katra mēneša trešajā sestdienā plkst.11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt torņa ekspozīcijas kopā ar gidu bez papildus samaksas. Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos kopā ar gidu varēs apmeklēt trīs ekspozīcijas, izstāžu zāli un skatu laukumu.
Vairāk lasīt šeit.

E-kartītes nosūtīšana

Iespēja no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa nosūtīt elektronisku skatu kartīti ar sveicieniem no Jelgavas bez maksas. Pakalpojums pieejams deviņās valodās: latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, igauņu, vācu, spāņu, franču un itāļu.