15. oktobrī — civilās aizsardzības mācības

13.10.2020. Pašvaldības operatīvās informācijas centrs

Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs (POIC) informē, ka ceturtdien, 15. oktobrī, pulksten 10 uzņēmuma SIA "Baltic Agro" teritorijā, Ozolnieku novadā, notiks vietējā līmeņa kompleksās civilās aizsardzības mācības.

Mācību laikā tiks izspēlēts scenārijs, kurā uzņēmuma teritorijā tehnisku iemeslu dēļ notiek aizdegšanās. Praktiskajās mācībās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Ozolnieku novada Pašvaldības policijas operatīvie transportlīdzekļi un personāls, pārstāvji no SIA "Baltic Agro", Valsts vides dienesta un POIC.

 

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamiem satiksmes ierobežojumiem SIA "Baltic Agro" apkārtnē!

 

Ministru kabinets šī gada 26. augustā apstiprināja Valsts civilās aizsardzības plānu, kuru izstrādāja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar citām institūcijām. Valsts civilās aizsardzības plāns ir plānošanas dokuments, kas tiek sagatavots, ņemot vērā risku novērtējumu, kuru veic par attiecīgo nozari atbildīgās ministrijas, to padotībā esošās institūcijas un pašvaldības, un kurā noteikti katastrofas pārvaldīšanas, tai skaitā, preventīvie, gatavības, reaģēšanas un seku likvidēšanas pasākumi un to īstenotāji.

 

 

Foto: SIA "Baltic Agro"

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies