Aicina piedalīties labdarības akcijā „Ar prieku pretī zināšanām”

12.08.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Jau divpadsmito gadu Jelgavas pilsēta organizē labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības, nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam. Par nepieciešamo aicinām sazināties ar akcijas organizatoriem līdz 16.augustam, zvanot pa tālruni – 36005467, 63023409 vai 29225919. 

Ne velti saka, ka tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pats sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku.”/Seneka/

 

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde” ir veikusi rūpīgu to ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

 

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 24 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību materiāliem un piederumiem skolai.

 

Aicinām palīdzēt realizēt šo mērķi, sniedzot savu atbalstu bērniem skolas gada uzsākšanai! Par nepieciešamo lūdzam sazināties ar akcijas organizatoriem līdz š.g. 16.augustam, zvanot pa tālruni – 36005467, 63023409 vai 29225919. Ziedotājām lietām jābūt jaunām!

 

Akcijas noslēguma pasākums notiks 22. augustā Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju ielā 8 (ieeja ar ielūgumiem), kur svinīgā pasākumā bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

 

Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Prepared by

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies