Aizvadīts ikgadējais vidusskolēnu erudīcijas konkurss “Dipadu-dapadu”.

29.03.2019. Izglītības pārvalde

Jelgavas Mūzikas vidusskolā aizvadīts ikgadējais vidusskolēnu erudīcijas konkurss “Dipadu-dapadu”. Šogad 10.–12. klašu skolēni un viņu pedagogi radošos uzdevumos apliecināja savas zināšanas par tēmu “Latviešu kino”. Konkursa ceļojošo trofeju – koka šūpuļzirdziņu – izcīnīja Jelgavas 4. vidusskola, kas “Dipadu-dapadu” dalībniekus pulcēs nākamgad.

 

4. vidusskolas komanda ar nosaukumu “Sprīdīša banda”, saņemot konkursa trofeju, nospēlēja arī nelielu etīdi no kinofilmas “Sprīdītis”, kurā Sprīdītis, pūšot stabulīti, liek Lutausim dejot. Uzvarētāju komandā bija skolēni Artis, Alise, Agnese, Rūta, Laura, skolotāja un direktora vietniece Sanita Baltiņa, kā arī skolas direktors Agris Celms.

 

Jelgavas Skolēnu domes organizētajā erudīcijas konkursā piedalījās Spīdolas Valsts ģimnāzijas, 4., 5. un 6. vidusskolas, Amatu vidusskolas, Jelgavas tehnikuma, Valsts ģimnāzijas, Tehnoloģiju vidusskolas un Mūzikas vidusskolas skolēni. Otrajā vietā, izvērtējot iegūto punktu skaitu, ierindojās Jelgavas tehnikuma komanda ‘Laimīgā zeme”, bet trešo vietu ieguva Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda “Rīsu bļoda”.

 

Speciālbalvu par interesantākajiem tērpiem saņēma Spīdolas Valsts ģimnāzijas komanda “Spīdonovus”.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies