Amatieru futbola turnīrs "Mītava Open" Jelgavā

13.08.2019. Sporta servisa centrs

Šogad aprit 10 gadi kopš amatieru minifutbola čempionāta “Mītava Open” dibināšanas, tāpēc grupa “Prāta Vētra” un Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Latvijas pilsētu pašvaldībām atjauno turnīru “Mītava Open”, kurš vairāku gadu garumā pulcēja futbola cienītājus visā Latvijā! “Mītava Open 2019” norisinās no 6. jūlija līdz 24. augustam četrās Latvijas pilsētās: Talsos, Gulbenē, Preiļos un noslēdzošais Jelgavas posms notiks 24. augustā Zemgales Olimpiskajā centrā.

Komandu reģistrācija Jelgavas posmam Zemgales olimpiskajā centrā sacensību dienā sāksies pulksten 10, bet pulksten 11 sāksies turnīrs. Sākumā komandas aizvadīs apakšgrupu spēles, tiekoties ar katru pretinieku, no kurām  divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet pārējās turpinās cīņu par ieskaites punktiem. Spēle ilgs 15 minūtes. Apbalvošana notiks uzreiz pēc fināla spēles.

 

“Mītavnieku alnis ir labi atpūties un gatavs jauniem goliem! Liels prieks, ka esam atkal ierindā un gatavi futbolam! Visiem šī sporta veida mīlētājiem lieliska iespēja piedalīties turnīrā un pārbaudīt savas prasmes un komandas gara stiprību kādā no “Mītava Open” posmiem. Uz saredzēšanos Latvijas futbola laukumos!” priekā par turnīra atgriešanos dalās grupas “Prāta Vētra” dalībnieki.

 

Turpmāk “Mītava Open” tiks dēvēts par Amatieru minifutbola festivālu, kur katrā posmā tiks noskaidroti uzvarētāji un apbalvoti dalībnieki. Taču turnīra galveno balvu - ceļojumu uz UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēli Slovēnijā starp Slovēnijas un Latvijas nacionālajām izlasēm 2019. gada 16.novembrī - saņems komanda, kura visu posmu kopvērtējumā būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu. “Paldies grupai “Prāta Vētra” par šī turnīra ideju un radīšanu. Paldies, ka dalāties savā aizrautībā ar futbolu! Mans kā futbola federācijas prezidenta viens no galvenajiem mērķiem ir, lai katram Latvijas iedzīvotājam būtu pozitīva saikne un asociācijas ar šo spēli, un es nevaru iedomāties vēl labākus prieka vēstnešus par šiem čaļiem. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu kopā ar šo jautro kompāniju uzspēlēt kādā no četriem šāgada turnīra posmiem. Aicinu visus izbaudīt prieku, ko var sniegt šī spēle gan laukumā, gan skatītāju rindās, uz tikšanos!” komentē Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

 

Turnīra mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, veicināt sabiedrības mīlestību un interesi par futbolu Latvijā, kā arī rosināt apceļot Latvijas pilsētas. Vēlme radīt vidi, kurā iespējams pavadīt kopā laiku, spēlējot futbolu pašiem vai atbalstot draugus, paziņas un ģimenes locekļus!

 

Turnīrā varēs piedalīties jebkura amatieru izveidota futbola komanda, samaksājot dalības maksu EUR 80,- par katru posmu, savukārt skatītājiem ieeja pasākumos būs bez maksas. “Ir plānots, ka Jelgavas posmā piedalīsies arī grupas “Prāta vētra” un Latvijas Futbola federācijas komandas,” norāda organizatoru pārstāve Ieva Liepa.

 

Pieteikšanās turnīram "Mītava Open 2019" turnīra interneta mājaslapā www.mitavaopen.lv līdz 19.augustam!

 

Informācija: mitavaopen.lv

Prepared by

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies