Aspazijas ielā atjaunos vēl vienu ietves posmu

07.08.2018. Pašvaldības operatīvās informācijas centrs

Aspazijas ielas posmā no pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” līdz Asteru ielai atjauno ietves segumu, sadrupuša asfaltbetona vietā ieklājot bruģi. Tie ir šovasar pēdējie ietves seguma atjaunošanas darbi, par kuriem tika lemts, izvērtējot atlikušos pieejamos līdzekļus ietvju sakārtošanas darbiem.

aspazijasielasietve.jpg

 

Jūlija sākumā jau atjaunots gājēju ietves posms Aspazijas ielā no autobusu pieturvietas “Asteru iela” līdz pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” iebrauktuvei, bet šobrīd tiek sakārtots atlikušais Aspazijas ielas ietves posms no iebrauktuves pie bērnudārza līdz Asteru ielai. Bruģis ieklāts aptuveni 85 metru garumā.

 

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” norāda, ka darbus paredzēts pabeigt līdz 20. augustam. Šajā laikā darbu vietā iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Gājēji aicināti izmantot ietvi pretējā ielas pusē.

 

Jāatgādina, ka šovasar gājēju ietve sakārtota Meiju ceļa posmā no 38. līdz 46.A namam, Asteru ielas posmā no Dambja līdz Māras ielai, Skolotāju ielas posmā no Dambja ielas līdz Skolotāju ielai 3, kā arī Vaļņu ielas posmā no 13. nama līdz Pētera ielai.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies