Izsludina konkursu "Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2020"

15.05.2020. Sabiedrības integrācijas pārvalde

15.maijā atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, sekmējot starppaaudžu dialogu, stiprinot ģimenes saiknes un mudinot bērnus, jauniešus un pieaugušos pārdomāt ģimenes nozīmi un tās vērtības, ikviens ir aicināts iesaistīties sabiedrības saliedēšanas pasākumā ģimenēm "Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2020".

Uzsverot ģimenes vērtības, tradīcijas un to nodošanu no paaudzes paaudzē no 15. maija līdz 30. jūnijam Jelgavas pilsēta aicina piedalīties saliedēšanas pasākumā "Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2020", kas norisināsies divos posmos.

 

Pirmajā posmā, līdz 15. jūnijam, ģimenes tiek aicinātas sagatavot un uzfilmēt līdz 5 minūtēm garu video prezentāciju (video ieraksts nepārsniedz 100Mb), iepazīstinot ar ģimenes locekļiem, viņu hobijiem un ģimenes devīzi.

 

Otrajā posmā, līdz 30. jūnijam, jāsagatavo līdz 8 minūtēm garš video, dziedot, dejojot, gatavojot vai kā citādi parādot savas ģimenes radošās prasmes. Sagatavotos darbus, ievērojot minētos posmus un termiņus, jāiesūta e-pastā sip@dome.jelgava.lv .

 

Draudzīgākās ģimenes virtuālajā vidē godināsim 9.jūlijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu.

 

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

 

Ar savu dalību, konkursa dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar izaicinājuma nosacījumiem un piekrīt tiem. Iesūtītais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Bildes autors: Novikovu ģimene

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies