Labdarības akcijā "Siltums Tev no manis" iepriecināti 214 Jelgavas pansionāta iemītnieki

22.12.2020. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Noslēgusies labdarības akcija "Siltums Tev no manis", kurā Jelgavas iedzīvotāji tika aicināti ziedot kādu skaistu telpaugu pievilcīgā puķupodā, lai atbalstītu un iepriecinātu tos jelgavniekus, kuri savu ikdienu aizvada Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" filiālē "Jelgava" jeb Jelgavas pansionātā.

Labdarības akcija "Siltums Tev no manis" organizēta ar mērķi radīt pozitīvas emocijas un sekmēt piederības sajūtu savai pilsētai tiem 214 Jelgavas pansionāta iemītniekiem, kuri jau kopš šī gada pavasara dzīvo visai noslēgtu dzīvi, ievērojot epidemioloģiskās drošības ierobežojumus vīrusa Covid-19 izplatības laikā.

 

Salīdzinoši īsā laikā, pateicoties aktīviem un atsaucīgiem pilsētniekiem, kopīgiem spēkiem izdevies sarūpēt katram pansionāta iedzīvotājam pa skaistam augam, kas tika papildināts ar personalizētu Ziemassvētku novēlējumu kartīti, našķi un nogādāts uz Jelgavas sociālās aprūpes centru.

 

Īpaša pateicība Jelgavas 4. sākumskolas 2. klašu aktīvajiem audzēkņiem, skolotājiem un vecākiem, bērnudārza "Vārpiņa" bērniem un pedagogiem, kuri kopā ar ziedošajiem augiem sarūpēja arī bērnu rokām darinātas apsveikuma kartītes un zīmējumus, kā arī Jelgavas Pensionāru biedrībai, kas sarūpēja sirsnīgas veltes pansionāta iedzīvotājiem.

 

Akcija ir noslēgusies, tās mērķis ir sasniegts un sarūpētās veltes nogādātas Jelgavas pansionātā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrības integrācijas pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies