Pieņem iesniegumus pabalstam Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem

14.04.2020. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavas pilsētas pašvaldība pilsētā deklarētajiem Černobiļas avārijas seku dalībniekiem ik gadu piešķir 50 EUR pabalstu rehabilitācijai. No 15. aprīļa līdz 15. decembrim Jelgavas sociālo lietu pārvaldē tiks pieņemti iesniegumi ikgadējā pabalsta izmaksai. Savukārt plānotais kopā sanākšanas pasākums, valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, nenotiks.

Lai saņemtu pabalstu, personai jāiesniedz iesniegums. Šobrīd, ārkārtējās situācijas laikā, iesnieguma veidlapa pabalsta piešķiršanai "Iesniegums bez ienākumu izvērtēšanas" ir izvietota Jelgavas sociālo lietu pārvaldē (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9) uz galda pie Informācijas kabineta vai to var izdrukāt ŠEIT.

 

Iesniegumā personai obligāti jānorāda bankas konta numurs, uz kuru pārskaitīt pabalstu, kā arī Černobiļas AES apliecības numurs. Aizpildītais iesniegums jāiemet tam paredzētā kastītē pie Informācijas kabineta. Iesniegumu var nosūtīt arī uz JSLP e-pastu soc@soc.jelgava.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai iesniegt caur portāla Latvija.lv e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei".

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Ziņu sagatavoja

Jelgavas sociālo lietu pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies