Pieteikšanās kārtība jaunajām Jelgavas iedzīvotāju kartēm pensionāriem un politiski represētajām personām

30.06.2020. Sociālo lietu pārvalde

Pensionāriem un politiski represētajiem, kuri vēlas saņemt jauno Jelgavas iedzīvotāja karti, iesniegums jādodas rakstīt uz vienu no trīs vietām pilsētā, atkarībā no tā, vai persona jau izmanto līdzšinējo Jelgavas iedzīvotāja karti.

No 1. jūlija var pieteikties jaunajām Jelgavas iedzīvotāja kartēm, kas pensionāriem un politiski represētām personām ļaus saņemt pašvaldības braukšanas maksas atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā. Uz jaunajām kartēm varēs pieteikties, aizpildot un iesniedzot iesnieguma veidlapu.

  • Seniori, kuri jau izmanto vēl veco Jelgavas iedzīvotāja karti, uz jauno karti var pieteikties Pasta ielā 32 (bijušajā "Jundas" ēkā, Raiņa parka teritorijā) vai Dobeles ielā 62a (pensionāru dienas centra "Sadraudzība" telpās), iepriekš piesakoties pa tālruni 29383535.
  • Senioriem, kuri Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti vēlas saņemt pirmo reizi, jāvēršas Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 (Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes informācijas kabinetā), iepriekš piesakoties pa tālruni 63048914 vai 63007224.

Līdzšinējās Jelgavas iedzīvotāja kartes būs aktīvas līdz 20. jūlijam, bet no 21. jūlija pilsētas sabiedriskajā transportā sāks darboties jaunā parauga personalizētās Jelgavas iedzīvotāja kartes.

 

Iesniegumu pieņemšanas vietu darba laikus skatīt ŠEIT.

 

  • Iesniegums personalizētās viedkartes saņemšanai lejupielādējams šeit.

Iesniegums jaizprintē, jaaizpilda, jāparaksta un jānogādā attiecīgajā iestāde.

 

  • Elektroniski aizpildāms iesniegums personalizētās viedkartes saņemšanai lejupielādējams šeit.

Elektroniski aizpildītu iesniegumu jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu!  

Ja nav pieejams drošs elektroniskais paraksts, veidlapu var aizpildīt elektroniski, izprintēt, parakstīt un nogādāt attiecīgajā iestādē. Bez paraksta iesniegums nav derīgs!

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Ziņu sagatavoja

Sociālo lietu pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies