Sociālo lietu pārvaldes apmeklētājiem būs jāievēro ierobežojumi

13.06.2020. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde arī pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas saglabā un ievieš vairākus būtiskus ierobežojumus, kas no 15. jūnija jāņem vērā pārvaldes klientiem un sociālās dzīvojamās mājas iedzīvotājiem.

No 15. jūnija Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Informācijas kabinets darbosies ierastajā kārtībā, klientam pirms kabineta apmeklējuma izņemot numuriņu un aizpildot apliecinājumu par savu veselības stāvokli. Pārvaldes vadītāja klientus pieņems pirmdienās no pulksten 15 līdz 19, piesakoties Informācijas kabinetā.

 

Klientu pieņemšana pie speciālistiem Sociālo lietu pārvaldē tiek organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta, telefoniski piesakoties pie speciālista un uz tikšanos ierodoties precīzi noteiktajā laikā. Pirms tikšanās ar speciālistu klients aizpilda apliecinājumu par savu veselības stāvokli. Uz tikšanos ieteikums līdzi ņemt savu pildspalvu, kā arī lietot mutes un deguna aizsegu.

Naktspatversmē un Sociālo pakalpojumu centrā bērniem tiek atsākta jaunu klientu uzņemšana, uzrādot dokumentu, ka personai ir veikts Covid-19 tests ne agrāk kā trīs dienas pirms pakalpojuma saņemšanas, un tas ir negatīvs.

 

Ārkārtas gadījumā šāda prasība neattiecas uz bērniem, kuriem nepieciešama uzturēšanās Krīzes centrā vai jānodrošina ilgstoša sociālā aprūpe un rehabilitācija nekavējoties. Dienas centros jauni klienti tiek uzņemti, personai uzrādot ne vēlāk kā pirms nedēļas izsniegtu ģimenes ārsta izziņu par kontrindikāciju neesību pakalpojuma saņemšanai.

 

No 15. jūnija, ievērojot noteiktos drošības pasākumus, tiek atsāktas izglītojošās un atbalsta grupu nodarbības un uzvedības sociālās korekcijas programmas ietvaros notiekošās nodarbības, savukārt sociālie darbinieki atsāk klientu apkalpošanu dzīvesvietā.

 

Informējam, ka sociālās mājas un grupu dzīvokļu iemītnieku apciemošana un nepiederošu personu uzturēšanās ēkā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, bez īpašas nepieciešamības ir aizliegta.

 

Aicinām ņemt vērā, ka Sociālo lietu pārvaldei ir tiesības neapkalpot klientus, kuriem ir akūtas saslimšanas pazīmes.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies