Vecākiem piedāvā apmeklēt nodarbības par bērna emocionālo audzināšanu

10.09.2020. Sociālo lietu pārvalde

No 23. septembra Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) vecākiem, kuri audzina bērnu līdz 7 gadu vecumam, piedāvā apmeklēt bezmaksas nodarbības "Bērnu emocionālā audzināšana". Tām iepriekš jāpiesakās.

Kā informē pārvaldē, kopumā paredzētas 20 nodarbības, tiekoties reizi nedēļā pa trim stundām. Tajās vecāki varēs gūt atbildes uz jautājumiem par bērna attīstību, uzvedības un emocionālajām pazīmēm, uzzināt, kā disciplinēt bērnu un tikt galā ar viņa negatīvajām emocijām (dusmām, bailēm, skumjām). Tiks pārrunāti arī citi jautājumi, piemēram, kā novērst grūtības ar bērna gulētiešanu un ēšanu, bērna interese par seksualitāti, kā mazajam palīdzēt pārvarēt vecāku šķiršanos. Tāpat varēs gūt padomus, kā bērniem veicināt sociālās iemaņas un iekļaušanos grupā. 

 

Vecāki, kuri iepriekš apmeklējuši JSLP organizētās vecāku nodarbības, uzteikuši iepazītās audzināšanas metodes un nodarbībās gūtās atbildes uz jautājumiem.

 

Pirmā tikšanās paredzēta 23. septembrī pulksten 9 JSLP Ģimenes atbalsta nodaļā Zirgu ielā 47a (2. stāvā). Pieteikties var pie JSLP sociālās darbinieces darbam ar ģimeni un bērniem Daigas Cīrules (tālrunis 63011783, 20538320, e-pasts daiga.cirule@soc.jelgava.lv).

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies