12 °C, 6 m/s, 60 %

Sākumlapa JaunumiAizvadītas Jelgavas atklātās meistarsacīkstes džudo
Aizvadītas Jelgavas atklātās meistarsacīkstes džudo
04/11/2019

2.novembrī aizvadītas ikgadējās starptautiskās sacensības “Jelgavas atklātās meistarsacīkstes džudo”. Turnīrā piedalījās sportisti no Latvijas sporta klubiem un sporta skolām, kā arī viesi no Lietuvas un Krievijas. Sportisti cīnījās piecās vecuma grupās: U-10, U-12, U-14, U-16, U-18. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva, Gunta Malēja un Jekaterinas Krūzas audzēkņi pārstāvēja visas vecuma grupas un izcīnīja 14 godalgas, no kurās 5 ir augstākā kaluma

U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem par čempionu kļuva Artjoms Marčenko. Sudraba medaļu izcīnīja Pāvels Baks (svara kategorijā līdz 35 kilogramiem).

U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kilogramiem čempiona titulu izcīnīja Ruslans Poliško, bet sudrabu izcīnīja Daņiils Burcevs. Trešo vietu izcīnīja Valdis Feldmanis (svarā līdz 38 kilogramiem) un Sergejs Adatiņš (svarā līdz 50 kilogramiem).

U-16 vecuma grupā par čempioniem kļuva divi džudisti – Daniels Rusis (svarā līdz 55 kilogramiem) un Artūrs Gorņiks (svarā līdz 73 kilogramiem). Trešo vietu izcīnīja Artis Skuridins (svarā līdz 73 kilogramiem), Josifs Teļatņikovs (svarā līdz 50 kilogramiem) un Ņikita Vinogradovs (svarā virs 81 kilograma).

Vecākajā U-18 vecuma grupā, absolūtajā svara kategorijā 90 kilogrami un vairāk, par čempionu kļuva Marks Sutika. Sudraba medaļu izcīnīja Vladimirs Šķerbakovs svarā līdz 60 kilogramiem. Trešo vietu izcīnīja Maksims Kuzmenko (svarā līdz 73 kilogramiem) un Edgars Dukaļskijs (svarā virs 90 kilogramiem).

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs