Dodoties uz stadionu, ievēro principu "Ko atnesi, to aiznes!"

29.04.2021. Sporta servisa centrs

Laikam kļūstot siltākam, jelgavnieki arvien aktīvāk izmanto sportošanas iespējas Jelgavas stadionos. Lai sporta infrastruktūra kalpotu ilgāk un ikvienam būtu patīkami tur nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, apmeklētāji aicināti ievērot stadionu izmantošanas noteikumus, tostarp nebojāt infrastruktūru un savākt aiz sevis atkritumus, ievērojot principu "Ko atnesi, to aiznes!".

Pilsētas stadionu izmantošanas kārtība ir noteikta Jelgavas pašvaldības saistošajos noteikumos Nr.19­18 "Par sabiedrisko kārtību Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu sporta laukumos".

 

Rekonstruētajos stadionos – pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, pie Jelgavas 4. sākumskolas un pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā – ir izvietotas informatīvas zīmes ar stadiona izmantošanas noteikumiem, bet arī pārējos stadionos, pie kuriem šādu zīmju nav, noteikumi ir jāievēro.

 

Būtiskākie no tiem jebkurā stadionā jeb pieklājīga sportotāja ābece ir:

  • nebojāt stadiona segumu (pa mīksto segumu aizliegts braukt ar velosipēdu, skrejriteni, skrituļslidām, staigāt ar augstpapēžu kurpēm vai nūjot) un aprīkojumu;
  • savākt aiz sevis atkritumus, nevis atstāt tos pie pārpildītas atkritumu urnas vai stadionā, ievērojot principu "Ko atnesi, to aiznes!".

stadioni-noteikumi-labots.jpg

 

Jāatgādina, ka stadionu apmeklētājiem jāievēro arī spēkā esošās epidemioloģiskās prasības, piemēram, distance un pulcēšanās ierobežojumi.

 

Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.19­18 "Par sabiedrisko kārtību Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu sporta laukumos"

 

Foto: Sporta servisa centrs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies