Jelgava pārstāvēta Latvijas Slidošanas asociācijas valdē

01.06.2020. Sporta servisa centrs

26. maijā tika ievēlēta jaunā Latvijas Slidošanas asociācijas valde. Tajā ievēlēts arī Jelgavas Ledus sporta skolas direktors Aivars Zeltiņš (attēlā).

Latvijas Slidošanas asociācijas valde sastāv no deviņiem valdes locekļiem, kas pārstāv asociācijas biedru organizācijas. Jelgavas Ledus sporta skola Slidošanas asociācijas valdē ir pārstāvēta pirmo reizi.

 

"Valdes uzdevums ir strādāt nacionālu interešu vārdā, lai sekmīgāk attīstītos asociācijas pārstāvētie sporta veidi. Manuprāt, šobrīd viens no būtiskākajiem uzdevumiem būtu sakārtot šorttreka kā sporta veida organizatoriskos jautājumus, jo šobrīd tie vairāk ir uz treneru pleciem," norāda A.Zeltiņš. Viņš cer, ka jaunā valde ar savām zināšanām un pieredzi spēs vēl sekmīgāk vadīt organizācijas darbu.

 

Latvijas Slidošanas asociācijas valdē ievēlēts arī Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidošanas nodaļas vadītājs un treneris Andrejs Brovenko, bet viņš tika deleģēts kā Rīgas daiļslidošanas kluba "Baltia" pārstāvis. Arī A.Brovenko valdē ievēlēts pirmo reizi. "Asociācijas valde mani izvirzīja par daiļslidošanas tiesnešu komisijas priekšsēdētāju, tātad man galvenokārt jākoncentrējas uz tās darba attīstību," savus pienākumus asociācijā ieskicē A.Brovenko.

 

Latvijas Slidošanas asociācijas valde tiek ievēlēta uz četriem gadiem.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies