Noslēdzies olimpiskās dienas zīmējumu konkurss

08.10.2019. Sporta servisa centrs

20. septembrī Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar pašvaldībām organizēja "Olimpisko dienu 2019". Šī gada devīze bija "Nāc un vingrot sāc!"

 

LOK aicināja bērnus piedalīties zīmējumu konkursā par tēmu "Latvijas olimpiskās komandas talismans”. Tā zīmējumu konkursam Jelgavā tika iesniegti 27 autoru darbi, kas līdz septembra beigām bija apskatāmi izstādē tirdzniecības centra Pilsētas pasāža 2. stāvā.

 

Pēc žūrijas un jelgavnieku balsošanas rezultātu apkopošanas, par labākajiem darbiem izvēlēti Jelgavas Centra pamatskolas 5.klases skolēna Gustava Čimas zīmējums un   pirmskolas vecuma bērnu vidū - PPI "Pasaciņa" audzēknes Gabriēlas Untāles darbiņš.  Abi zīmējumi tika sūtīti LOK žūrijai tālākai vērtēšanai.

 

 

Tāpat skolēni no 7. līdz 12. klasei tika aicināti piedalīties eseju konkursā un iesniegt rakstu darbu līdz 750 vārdiem par tēmu "Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai". LOK žūrijas vērtējumam tika nosūtīta Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11.kom skolēna Roberta Ralfa Vārslava eseja. Īpašu pateicību par piedalīšanos eseju konkursā vēlamies izteikt arī Jelgavas Centra pamatskolas 7.a klases skolniecei Martai Brakanskai!

 

Godalgoto vietu autori tiks apbalvoti ar pārsteigumu balvām, bet visi pārēji konkursa dalībnieki saņems pateicības (balvas zīmējumu un eseju autoriem tiks nogādātas attiecīgajās mācību iestādēs).

 

1.vieta: Gustavs Čima (Jelgavas Centra pamatskola 5.c klase)

(foto raksta galvenē)

 

2.vieta: Anastasija Vikaine (P.Bendrupa pamatskola 6.klase)

 

2.vieta_skoleni.jpg

 

3.vieta: Kate Šmēdiņa (Jelgavas 4.vidusskola 5.a klase)3.vieta_skoleni.jpg

 

 

 

Pirmskolas izglītības iestāde "Pasaciņa" Gabriēla Untāle

 

dzintarvirs.jpg

 

Zīmējumu konkursā piedalījās pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni (līdz 6. klasei ieskaitot). Visi Jelgavas izstādē redzamie darbi tika veidoti uz A4 formāta lapas un atbilda konkursa tēmai – “Latvijas olimpiskās komandas talismans”. Pēc darbu izvērtēšanas izglītības iestādēs, jelgavnieku vērtējumam nodoti labākie darbi. 

 

LOK visu radošu konkursu uzvarētājus noteiks 2019.gada 15.oktobrī. 

 

"Olimpiskā diena 2019" radošos konkursus organizē Latvijas Olimpiskā komiteja, konkursus atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs".

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs

Prepared by

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies