Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam "Gada brīvprātīgais 2021"

24.11.2021.

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina iedzīvotājus un organizācijas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un tos pārstāvošās organizācijas, kas laika posmā no 2020. gada 1. novembra līdz šā gada 15. decembrim aktīvi darbojušās sabiedrības labā, kā arī izvirzīt brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem iedzīvotājiem, organizācijām un pašvaldībām, kas savu laiku ziedojušas brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā brīvprātīgo godināšana notiks jau astoto gadu.

 

Izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus var ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija un valsts vai pašvaldību iestāde, līdz 15. decembrim pieteikumu iesniedzot elektroniski e-pastā pasts@nva.gov.lv (dokumentam jābūt parakstītam ar elektronisko parakstu) vai arī papīra dokumenta formā (ar roku parakstītu), nosūtot pa pastu: K. Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV-1010

 

Iesūtītos pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija, kas noteiks, kuri brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji tiks godināti šogad. Goda zīmju saņēmēji tiks paziņoti 2021. gada beigās.

 

Vairāk par pieteikuma iesniegšanu ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies