Aicina pieteikt jelgavniekus "Latvijas Lepnumam 2022"

14.05.2022.

Jelgavniekus aicina dalīties ar līdzcilvēku labo darbu stāstiem, lai tie uzmirdzētu svinīgajā "Latvijas Lepnums" godināšanas ceremonijā, kas norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī.

Projekta "Latvijas Lepnums" organizatori norāda, ka svinīgā godināšanas ceremonija ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās, iepazīstinot ar stāstiem par izciliem, sirsnīgiem, labiem cilvēkiem, kuri ir tepat starp mums. Laureātiem apbalvojumu pasniedz gan Latvijā atpazīstamas personības, gan arī balvu saņēmējiem svarīgi cilvēki, ar ko krustojušies dzīves ceļi. "Visā Latvijā ir tik daudz cilvēku, ar kuriem mēs varam lepoties – ikvienam no mums ir zināms kāds piemērs, par ko gribētos pastāstīt citiem. "Latvijas Lepnums" ir iespēja šiem iedvesmas stāstiem tapt sadzirdētiem un vienot mūs kopīgā lepnumā par savu valsti un tās cilvēkiem," tā TV3 Group Latvijā vadītājs Mindaugas Rakauskas.

 

Jāpiebilst, ka "Latvijas Lepnuma" balvas ik gadu tiek piešķirtas dažādās nominācijās, uzsverot labo darbu daudzveidību. Pagājušajā gadā laureāti tika godināti kategorijās "Ģimene", "Jaunietis", "Atbalsts līdzcilvēkiem", "Vairāk nekā pienākums", "Glābējs", "Cilvēks cilvēkam", "Skolotājs", "Novadnieks", "Vecmāmiņa" un "Ar spēku sirdī". 

 

Organizatori aicina dalīties ar līdzcilvēku labo darbu stāstiem ŠEIT.

 

 

Foto: Publicitātes

 

Informāciju sagatavoja

Mediju grupa TV3 Group

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies