7.7 °C, 2.8 m/s, 93 %

Sākumlapa JaunumiSportsAirētājiem Latvijas junioru čempionātā visa kaluma medaļas
Airētājiem Latvijas junioru čempionātā visa kaluma medaļas
08/08/2022

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Jūrmalā, Priedaines distancē, aizvadīts Latvijas čempionāts airēšanā junioriem B jeb U-17 vecuma grupai. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) airētāji izcīnīja trīs zelta un pa vienai sudraba un bronzas medaļai.

Jelgavas BJSS airētājs Valters Sējāns izcīnīja trīs zelta medaļas – gan vieniniekos, gan divniekos pārī ar Emīlu Niku Donovu, gan četriniekos kopā ar Emīlu Niku Donovu, Jāni Eglāju un Svenu Edgaru Elksni. Sudrabs vieniniekos ir Emīlam Nikam Donovam. “Abiem komandas biedriem Valteram Sejānam un Emīlam Nikam Donovam vieniniekos izvērtās sīva un skaista cīņa līdz pat distances pēdējiem metriem,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda Jelgavas BJSS airēšanas trenere Agita Puriņa. Bronzas medaļu izcīnīja Jelgavas meiteņu četrinieks Beāte Bondare, Liāna Sadigova, Amīna Minajeva un Alija Minajeva.

Sacensības tika aizvadītas sešās laivu klasēs, kopā sadalot astoņus medaļu komplektus. Jauniešiem bija jāveic 1500 metru distance.