Amatnieki un mājražotāji vēl var pieteikties kontaktbiržai

27.11.2022. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs 8. decembrī pulksten 10 Svētes ielā 33 organizēs jau divpadsmito amatnieku un mājražotāju kontaktbiržu. Līdz šim saņemti vairāk nekā 30 mājražotāju un amatnieku pieteikumi, taču pieteikšanās turpinās līdz 1. decembrim. Šā gada īpašais pasākuma viesis būs kolorītais Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks.

Ieguvums, piesakoties kontaktbiržai, būs ne vien savas produkcijas vai pakalpojuma popularizēšana, bet arī iespēja piedalīties konkursā "Radošuma spogulis 2022", kuram automātiski kvalificējas visi dalībnieki. Pieteikt dalību var pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai pa tālruni 63012155. Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

"Tas ir lielisks veids, kā atrast sadarbības partnerus, gūt iedvesmu jaunām idejām un novērtēt citu veikumu. Aicinu neturēt sveci zem pūra, bet dalīties un rādīt to, kas katram labāk sanāk un padodas," mudina Uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

 

Savukārt pasākuma apmeklētāji 8. decembrī no pulksten 10 līdz 15 varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju darinājumus savam priekam, kā arī atrast oriģinālas dāvanas no plašā piedāvājuma klāsta tirdziņā jau laikus, neatliekot Ziemassvētku dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi.

 

kontaktbirza plakats.jpg

 

 

Foto un informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies