Andas Buškevicas gleznu izstāde "Zieda pieskāriens"

09.09.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Vecpilsētas svētku ietvaros 11. septembrī Jelgavas valstspilsētas jaunajā tūrisma objektā Vecpilsētas 14 mājā apskatāma Andas Buškevicas gleznu izstāde "Zieda pieskāriens".

Sestdien, 11. septembrī, izstādes "Zieda pieskāriens" apmeklējums no pulksten 10 līdz  22 būs bez maksas. Savukārt no 12. līdz 30. septembrim izstāde būs apskatāma par maksu ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 18.

 

Iegādājoties ieejas biļeti Vecpilsētas 14 mājā, cena pieaugušajiem 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro, ģimenes biļete - 4 eiro. Apmeklējuma laikā būs iespēja ne tikai apmeklēt izstādi, bet arī Vecpilsētas 14 mājas atjaunotās telpas un uzzināt vairāk par tās restaurācijas procesu.

 

Mākslinieces Andas Buškevicas uzmanību glezniecībā allaž ir piesaistījis skaistā un harmoniskā attēlojums. Viņas darbu raksturīga iezīme ir spēja izprast, baudīt un priecāties par jebkurām radošajām izpausmēm. Dabas norišu, ziedu skaistuma vērošana māksliniecei kalpo kā iedvesma jaunām, radošām idejām. Izstādē skatāmās gleznas caurstrāvo sievišķība, vieglums  un dzīvesprieks.

 

Apmeklējot izstādi, aicinām būt atbildīgiem, lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Vairāk informācijas par izstādi, zvanot pa tālruni 63005407 vai 25746417.

 

 

Foto un informācija

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies