Atvērta pieteikšanās LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam

08.06.2022.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam. Pasākums notiks 15. jūnijā no pulksten 11 līdz 18.30 Dobelē.

Organizatori uzsver, ka valsts labklājības vairošanai un ekonomikas attīstībai cilvēkresursi ir viens no nozīmīgākajiem resursiem Latvijā, diemžēl pēdējos gados ir vērojams šī resursa trūkums. LTRK Zemgales reģiona nodaļas organizētajā biznesa kluba pasākumā "Cilvēkresursi – svarīgs uzņēmuma kapitālieguldījums" dalībnieki runās par darbinieku labbūtību, drošību un diskutēs par citiem ar cilvēkresursu attīstību saistītiem jautājumiem.

 

Pasākuma par darbinieku labbūtību stāstīs AAS "BALTA" Rietumlatvijas reģiona pārdošanas vadītājs Jānis Kaudze un AS "Dobeles dzirnavnieks" personāla vadītāja Dace Rozenlauka, savukārt ar darba drošības aktualitātēm iepazīstinās SIA "Sunstar Group" pārstāvis Mārtiņš Vanags. Par Eiropas biznesa atbalsta tīklu stāstīs LTRK ES projektu daļas vadītāja Līga Sičeva, bet ar uzņēmējdarbības vides aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris. Pasākumā piedalīsies arī SIA "ERTE Grupa" valdes priekšsēdētājs Atis Punkstiņš un finanšu direktors Alvis Šepte. Jāpiebilst, ka Zemgales biznesa kluba pasākuma dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Dobeles pili un uzņēmumu SIA "ERTE Grupa".

 

Lai piedalītos pasākumā nepieciešams iepriekš reģistrēties ŠEIT.

 

Papildu informācija pieejama rakstot uz e-pastu jelgava@ltrk.lv, vai zvanot pa tālr. 28646086. 

 

 

Foto: www.canva.com

 

Informāciju sagatavoja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģiona nodaļa

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies