BK "Jelgava" cīnīsies par Latvijas basketbola "Užavas" kausu

05.08.2022. Sporta servisa centrs

Latvijas Basketbola savienības valde apstiprinājusi 21 komandas pieteikumu Latvijas basketbola "Užavas" kausa izcīņai 2022./2023. gada sezonā. Par kausu cīnīsies arī BK "Jelgava".

Sacensībām pieteikušās komandas no trim Latvijas līgām: no "Pafbet" Latvijas–Igaunijas līgas "VEF Rīga", BK "Ventspils", BK "Ogre", "Latvijas Universitāte", "Valmiera glass VIA" un BK "Liepāja", no "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas BK "Jelgava", BK "Jēkabpils", "Kandava/Anzāģe", "Gulbenes Buki"/BJSS, "RSU/VEF Rīga", BK "Saldus", BK "Ķekava", BS "Tukums/TSS", "VEF BA Valkā", "DSN/KPBA" un BK "Grobiņa", no Reģionālās Basketbola līgas BK "Jaunpils", "Nīca/BLi", BK "Cēsis"/Cēsu Sporta skola un Salaspils Sporta skola.

 

Latvijas Basketbola savienībā lēš, ka izloze notiks augusta beigās, turnīrs sāksies oktobrī, bet finālspēle notiks februāra vidū.

 

Latvijas kausa izcīņa vīriešu komandām pērn atsākās pēc 27 gadu pārtraukuma. Tajā piedalījās 21 komanda. BK "Jelgava" pērn Kausa izcīņā iesaistījās no otrās kārtas, pārspējot BK "Ķekava", bet 3. kārtā divu spēļu summā piekāpās Latvijas–Igaunijas līgas komandai BK "Liepāja" un no tālākas cīņas izstājās. Turnīra finālspēlē "VEF Rīga" ar 74:62 pārspēja BK "Ventspils".

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies