5.5 °C, 2.9 m/s, 61.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsBMX braucējiem Latvijas kausa 2. posmā četras uzvaras
BMX braucējiem Latvijas kausa 2. posmā četras uzvaras
26/07/2021

24. jūlijā Ventspilī norisinās Latvijas BMX kausa 2. posms, kurā Jelgavas sportisti izcīnīja desmit medaļas – četras zelta, trīs sudraba un trīs bronzas.

Uzvaru 11–12 gadus jauno meitēnu grupā septiņu braucēju konkurencē izcīnīja Emīlija Zavinska. 12 gadus jauno zēnu grupā ātrākais no 20 braucējiem bija mūsu sportists Markuss Soļims. 15–16 gadus jauno puišu grupā 20 braucēju konkurencē uzvarēja Ilvis Hugo Eihentāls. “Es esmu ļoti apmierināts ar rezultātu, ņemot vērā, ka man nebija viss labi ar veselību un sacensību sākumā nejutos tā, kā gribētu justies. Bet uz svarīgākajiem braucieniem saņēmos un uzvarēju,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja Ilvis Hugo Eihentāls. Vēl uzvaru krūzeru grupā starp braucējiem, kam ir 30 un vairāk gadu, izcīnīja jelgavnieks Ģirts Jonkus. Viņš bija ātrākais no astoņiem sportistiem, kuri devās trasē.

Otro vietu Ventspilī izcīnīja Evelīna Līkuma 9 – 10 gadus jauno meiteņu grupā piecu braucēju konkurencē. Tāpat otrā bija Melānija Čudare 11–12 gadus jauno meiteņu grupā, piekāpjoties tikai kluba biedrenei Emīlijai Zavinskai. Trešā sudraba meitene ir Beāte Koško, kurai 2. vieta 13–14 gadus jauno meiteņu grupā.

Trešā vieta Ārim Koško 9 gadus jauno puišu grupā 45 braucēju konkurencē. Trešais 14 gadus jauno zēnu grupā bija Reinārs Pavlovs 17 sportistu konkurencē. Trešo bronzas medaļu izcīnīja Alvis Lānso krūzeru grupā starp braucējiem, kam ir 30 un vairāk gadu.

“Ventspilī sacensības norisinājās divas dienas. Pirmajā dienā bija Latvijas BMX kausa 2. posms, bet otrajā dienā – Ventspils sporta skolas “Spars” 70. gadu jubilejas kauss. Jelgavas sportisti nostartēja ļoti labi abas dienas,” vērtē BMX treneris Uldis Balbeks.

Latvijas BMX kausa 3. posms notiks 28. augustā Rīgā.