Dalību Latvijas kausā turpina FS "Jelgava"

14.06.2022. Sporta servisa centrs

Aizvadītas "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa otrā posma spēles. Dalību turnīrā turpina viena Jelgavas futbola komanda – FS "Jelgava" –, kam nākamā spēle būs pret "Futbola Parks Academy/LSPA".

Otrajā posmā piedalījās divas Jelgavas komandas. JFC "Jelgava" ar 0:3 atzina "Leevon Saldus" pārākumu un no tālākas dalības turnīrā izstājās. Jāatgādina, ka JFC "Jelgava", kas startē 3. līgā, cīņu par kausu sāka no pirmā posma pirmās kārtas. Tajā ar 2:0 pārspēts FK "Cēsis". Pirmā posma otrajā kārtā izloze JFC "Jelgava" saveda kopā ar "Babītes" SK, ko mūsējiem izdevās pieveikt papildlaikā ar 4:3.

 

FS "Jelgava" savukārt ar 8:1 pārspēja komandu FK "Beitar" un iekļuva nākamajā – "play-off" – kārtā. Tur mūsu pretinieki būs "Futbola Parks Academy/LSPA". Spēle paredzēta laika posmā no 23. līdz 26. jūnijam izbraukumā. Pāra uzvarētāji kvalificēsies astotdaļfinālam, kurā pievienosies arī "Optibet" Virslīgas klubi. Jāatgādina, Nākotnes līgas komanda FS "Jelgava" cīņu par kausu sāka no otrā posma.

 

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie trofejas tikušas 38 dažādas komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas – 12 dažādas komandas. Pašreizējā trofejas glabātāja ir komanda "RFS".

 

Foto: no FS "Jelgava" arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies