Daudzbērnu ģimenēm pabalstam ēdināšanai bērnudārzos vasarā jāpiesakās līdz 15. datumam

19.07.2021. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde atgādina, ka daudzbērnu ģimenes, kuru bērni vasarā  apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi (PII), arī vasaras mēnešos var saņemt pašvaldības pabalstu bērnu ēdināšanai bērnudārzā. Šādā gadījumā līdz mēneša 15. datumam vecākiem jāvēršas ar iesniegumu Sociālo lietu pārvaldē un pabalsts tiks izmaksāts par nākamo mēnesi. Proti, ja iesniegums tiks iesniegts līdz 15. jūnijam, pabalstu ēdināšanai PII bērns varēs saņemt no jūlija.

Lai saņemtu pabalstu, aizpildīta iesnieguma veidlapu var ievietot kastē "Iesniegumiem", kas atrodas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 pie Informācijas kabineta. Iesniegumu var nosūtīt arī pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv, taču tam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu. Tāpat iesniegumu var iesniegt caur portāla Latvija.lv e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei".

 

Ja bērns vasaras mēnešos maina PII un vēlas saņemt brīvpusdienas jaunajā izglītības iestādē, arī par to vecākam ir jāinformē Sociālo lietu pārvalde, iesniedzot iesniegumu.

 

Tālrunis informācijai 63048914, 63007224.

 

IESNIEGUMA forma

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota: Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies
Dace Timpere

Dace Timpere15.06.2021

Diezgan novēloti tiek sniegta vecākiem šāda informācija! Būtu gan cilvēcīgi ko šādu sniegt jau aprīļa beigās vai 1.maijā, lai daudzbērnu vecāki šo iespēju varētu PILNTIESĪGI izmantot. Tagad sanāk, ka "paši vainīgi, ka nezinājāt"!!

Tas pats attiecas uz ēdināšanas apmaksu arī septembrī.

Ierosinu "vienreizēju" iesnieguma uzrakstīšanu šim pakalpojumam uz visu gadu, kā arī (līdzīgi kā piesakam bērnus bērnu dārzu rindā) rast iespēju šo iesniegumu veikt e vidē. Pilsēta izaugsmei!!! ????

Atbildēt