Dodies pārgājienā "Par un ap Vecpilsētas ielas kvartālu"!

05.09.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ieskandinot Vecpilsētas ielas svētkus, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina 11. septembrī pulksten 11 piedalīties pārgājienā gides Guntas Tranas vadībā "Par un ap Vecpilsētas ielas kvartālu".

Pārgājiena dalībnieki dosies aptuveni 1,5 stundas ilgā pastaigā pa Vecpilsētas ielas kvartālu, klausoties aizraujošus gides stāstus par to, kas Vecpilsētas ielas namos atradās kādreiz, kā dzīvojuši tā laika ļaudis, un kas izglāba šo ielu no otrā pasaules kara iznīcības. Pārgājiena laikā varēs apskatīt simboliskos Dobeles vārtus un uzzināt par citiem pilsētas vēsturiskajiem vārtiem, kā arī apskatīt daļu no nagliņu ceļa, kas simbolizē pilsētas vēsturisko nocietinājuma posmu. Pastaigas beigās ekskursanti dosies uz 2018. gadā atklāto tēlnieka Kārļa Īles veidoto vides objektu "Laika rats 100", kurš godina Latvijas valsts veidošanā un attīstībā iesaistītos cilvēkus. Vides objektā atspoguļoto tēlu viena puse ir veidota kā spogulis, tādējādi ikviens var ieraudzīt savu atspulgu un apjaust, ka valsti veido katrs no mums.

 

Dalība pārgājienā ir bez maksas, bet, lai nodrošinātu Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" prasības, dalībnieku skaits pārgājienā ir ierobežots. Tāpēc pārgājienam iepriekš jāpiesakās, rakstot pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai, zvanot pa tālruni 63005447, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Dati tiks uzglabāti 30 dienas pēc aktivitātes noslēgšanās, nepieciešamības gadījumā tos sniedzot Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

 

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Piedaloties aktivitātē, jāievēro valstī pieņemtie distancēšanās noteikumi.

 

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi lūgums vērsties pie JRTC galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas, zvanot pa tālruni 63005452, rakstot pa e-pastu: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama arī tīmekļa vietnē

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies